Prima maminka

3. prosince 2017 10:00

Martina Čerňanská

9 věcí běžné potřeby, které stojí majlant!

Jsou věci, které denně používáme a ani se nepozastavujeme nad tím, kolik stojí. Jednoduše se bez nich neobejdeme. Pokud ovšem nevíte, co s penězi, můžete si tyto věci koupit v nadstandardním provedení. A bude tomu odpovídat i cena!

Zubní pasta, toaleta, ponožky...to jsou věci, které potřebujeme a vždy si je koupíme. Ovšem můžete si tyto běžné věci koupit i v luxusní podobě. Co třeba ponožky za více než 26 000 Kč nebo holítko na nohy za 2 miliony Kč? Vše je možné!

Zubní pasta - 2 200 Kč

Pravděpodobně nejluxusnější pasta na světě je ta od THEODENT. Stojí přibližně 2200 Kč a je unikátnost spočívá ve složení. Obsahuje unikátní patentovanou složku Rennou – už po prvním použití budou vaše zuby prý silnější a budou ochráněny po celý den.

Foto: theodent.myshopify

WC sedátko – 6 600 Kč

Toto wc prkénko za zanedbatelných 6600 Kč je ručně vyrobené z uhlíkových vláken. Také je zhotovené z jednoho kusu, odlehčené a na světě je jich pouze omezený počet kusů. No neberte to!

Foto: carbonfibergear

Sluchátka - 14 000 Kč

Říká se, že tyto sluchátka mají tak dobrý zvuk díky diamantům, kterými jsou pokryty. Pozlacení je samozřejmostí!

Foto: goldstriker

Vlněné ponožky – 26 500 Kč

Těchto ponožek značky FALKE bylo dáno do prodeje pouze 10 párů. Jsou vyrobeny ze vzácné vikuní vlny, která je považována za jeden z nejluxusnějších materiálů.

Foto: falke

Lustr ve tvaru mraku – 74 000 Kč

Tento mrak je opravdu lampa, resp. Lustr z dílny Kaufman Mercantile. A není to jen tak obyčejný lustr – umí také simulovat zvuky bouřky – hřmění a déšť. Také si můžete navolit jas a brav oblaku.

Foto: kaufman-mercantile

Kuchyňský nůž – 120 000 Kč

Nůž značky Nesmuk je opravdu vzácný a především hodně drahý. Čepel je vyrobena uhlíkové oceli a rukojeť je z březového dřeva. Nůž je dodáván v lakované krabičce, v koženém pouzdru, ostřícím nožem a speciálním lakem na ošetření.

Foto: nesmuk-shop

Holítko – 2 200 000 Kč

Holítko za více než 2 miliony? Ano, neděláme si legraci. Přijde vám ta cena skoro mimozemská? Máte pravdu – doslova. Rukojeť je vyrobena z kovu, který se nachází pouze ve zbytcích meteoritů. Pokud jde o čepel, tak ta je vyrobena z bílého safírů a ostatní komponenty jsou z platiny.

Foto: zafirro

Toaleta za 50 000 000 Kč

Zlatá wc prkénka se prodávají po celém světě, ale v Hong Kongu vyrobil Hang Fung dokonce celou toaletu ze 24 karátového zlata. A uznejte, že mít tento záchod, bylo by divné používat obyčejný toaletní papír.

Foto: imgur

Prsten – 1,5 miliardy Kč

Prsten za více než 1,5 miliardy Kč není z diamantem, ale je vytvořen z diamantu! Umíte si představit nosit něco takového na své ruce?

Foto: shawish

Mohlo by vás také zajímat:

připravila: MH

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.