zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ruska má ve 23 letech jedenáct dětí, většinu od náhradních matek: Ještě nekončíme, říká

Ve 23 letech má ruská maminka 11 dětí: Chceme jich mít s manželem mnohem víc!
Autor: iStock Ve 23 letech má ruská maminka 11 dětí: Chceme jich mít s manželem mnohem víc!
Anna Kopečková , Vydáno: 20.05.2021
Mateřství je náročné a každá maminka vám potvrdí, že starat se najednou o dvě nebo tři děti je pořádná šichta. A teď si představte, že máte těch dětí jedenáct! Přesně tak to má třiadvacetiletá Christina Ozturková z Moskvy, která tvrdí, že nemohla být šťastnější. Děti s manželem tak milují, že hodlají v rozšiřování rodiny ještě pokračovat.

reklama

Když bylo Christině sedmnáct, narodila se jí první dcera Victoria. Tehdy byla svobodná matka, ale její život se úplně změnil, když na dovolené u moře v Gruzii potkala svého nynějšího manžela Galipa, který pochází z Turecka. Oba se do sebe zamilovali na první pohled a dnes šestapadesátiletý Galip Christinu požádal, aby si ho vzala a měla s ním spoustu dětí. Navzdory tomu, že Galip je o hodně starší a sám má už dospělé děti. A jak je vidět, Christina mu jeho přání velmi ráda plní a mluví o něm jako o svém mentorovi, průvodci a pohádkovém princi v jednom. 

 

Kromě nejstarší Victorie jsou všechny děti přibližně ve stejném věku, takže je celkem jasné, že Christina všechny neporodila sama. Původně sice plánovali, že Christina každý rok porodí jedno dítě, ale protože by to nemuselo být tak jednoduché a chtěli mít s manželem velkou rodinu rychle, rozhodli se využít náhradní matky. Během deseti měsíců se jim tak s pomocí deseti náhradních matek narodilo celkem deset dětí.

První chlapeček jménem Mustafa se narodil 19. března 2020 a rychle následovali jeho sourozenci, Maryam 17. dubna, dvojčata Alice a Airin 19. dubna, Mekhmet 21. srpna, Lokman 10. listopadu a naposledy Olivia 16. ledna 2021. Každopádně Christina i Galip jsou biologickými rodiči všech deseti dětí a spolu se starší Victorií jich mají celkem jedenáct. Shodli se na tom, že tímto číslem určitě nekončí. Kdyby to bylo možné, klidně bych jich prý měli sto. Teď se ale rozhodli dát si nějakou dobu pauzu, než děti trochu povyrostou. 

 

Dokonalá logistika

Štěstí je, že Galip vlastní hotel a je poměrně bohatý, takže velkou rodinu dokáže zabezpečit. On se tedy stará o ekonomickou stránku, Christina o děti. I když se snaží věnovat všem dětem, v takovém počtu je to nemyslitelné, takže má k ruce několik chův a dohlíží nad tím, aby výchova probíhala podle jejích striktních pokynů, včetně toho, co mají chůvy dětem číst a v jakém čase. Když dítě začne plakat, nesmí ho pochovat, ale měly by ho nějakým způsobem „rozptýlit“. Všechny děti také musí spát od 20 do 6 hodin a pokud se Christina nemůže některému dítěti věnovat osobně, chůvy mají každý detail zaznamenávat do deníku. I krmení podléhá přísným pravidlům. Všechno musí být domácí a v přesně stanoveném množství, žádné kupované polotovary. Chůvy také musí fotit špinavé pleny každého dítěte, aby Christina mohla určit, zda má „obsah" dobrou barvu a konzistenci. 

 

I když si rodiče moc neodpočinou, jsou šťastní a důležité pro ně je, aby početná rodina trávila co nejvíce času spolu. Každý den se všichni scházejí u společného jídla a také víkendy se snaží vyplnit společnými aktivitami.

Otec na mateřské dělá vtipné koláže dcery

Otec na mateřské posílá vtipné koláže manželce do práce. O dítě se bát nemusí!

Vendula Pizingerová se svým mužem Josefem, se kterým má pětiměsíčního Josífka.

Vendula Pizingerová přiznala: Jsem unavená, je to náročná mateřská. Co ji tak zmáhá?

Martina Pártlová se naštvala na matky, které dávají nevyžádané rady. Co jim vzkazuje?

Martina Pártlová se utrhla na matky radilky: Máte snad patent na mateřství?

reklama

Související témata: mateřství , náhradní matka , děti

reklama

Přečtěte si také

reklama