Horoskopy

1. března 2016 04:10

Lucie Průchová

Magická Luna pro každý den: 1. 3. – symbol Zlatý klíček

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, vhodné je nahlížet do budoucnosti. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i ostatním. Vyhneme se negativním lidem, aby nám nepokazili náladu a nestáhli nás do negací.

Luna ve Střelci – ubývá

Energie těchto dnů je společenská, otevřená komunikaci a přátelům, rodině, partnerovi. Uděláme si čas na zábavu, setkání i humorné historky.

Znamení Střelce ovládá kyčle, holeně a pánev. Ti, kteří mají sedavý způsob života, pocítí intenzivněji bolesti zad a kříže. Prospějí protahovací a uvolňující cviky a pohyb, nejlépe chůze, při níž tělo rovnoměrně zatěžujeme. Uděláme si čas na saunu, masáž nebo na teplou bylinkovou lázeň.

Luna ubývá, můžeme si dopřát více dobrot. Jíme dostatek bílkovin, např. ryby, drůbež nebo čočku, fazole, hrách, také ovoce, ořechy a semínka. Můžeme více kořenit i solit. Popíjíme teplé bylinkové nebo ovocné čaje, které si přisladíme medem. Kávu i čaj si můžeme osladit stevií, je přírodní a málo kalorická.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Ve dnech Luny ve Střelci vám bude slušet světle modrá nebo jasně žlutá barva.

Vaši náladu i energii podpoří krásný drahokam – modrý nebo zlatý topaz.

Pro lepší dýchání a obranu proti respiračním chorobám pomůže esence eukalyptu nebo rozmarýnu.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.