Horoskopy

14. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 14. 5. – symbol Netopýr

Náročný den. Dáváme si pozor na vše, co děláme. Snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neuzavíráme obchody, nepodepisujeme smlouvy. Soustředíme se na pozitivní věci, harmonii a řád.

Luna ve Lvu - přibývá

Tento cyklus Luny přináší společenské chování, zábavu a hravost. Je volný den, navštěvujeme přátele, zajdeme si do divadla, na výstavu, nebo na koncert.

Dny Luny ve Lvu nás nutí k aktivitě; vyberme si takové, které stimulují práci našeho srdce: chůze, jogging, plavání, tenis. Tělo příliš nezatěžujeme; a jsme-li unaveni, připravme si domácí lázeň a užijme si ji s hudbou a svíčkami, a třeba i s partnerem a šampaňským.

Navštívíme farmářské trhy nebo domácí prodejce, u nichž víme, že kvalita surovin je zaručená. Uvaříme si houbové rizoto, nebo zapečené houby se sýrem, vhod přijde i lečo z čerstvých surovin. Ve dnech přibývající Luny se snažíme jíst střídmě…

Barvou lvího znamení je zlatá a zářivá žlutá. Ke královskému znamení patří diamant, ale také krásný citrín. Esence jasmínu povzbudí naší mysl, stejně jako vůně pomeranče.

Sdílejte článek
Štítky Luna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.