Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 16. 9. – symbol Motýl

Den harmonie, očisty a touhy po vyšším poznání. Děláme si pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám; spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku – k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.
Vydáno: 16.09.2016
Luna hlavni foto patek
Luna hlavni foto patek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Rybách – ÚPLNĚK 21:07

Znamení Ryb má za úkol vše přijímat a zároveň vědomě tvořit svůj život. Tvrdí se, že toto znamení je syntézou všech předešlých znamení. Silný úplněk pod vládou emotivních Ryb může způsobit značně kolísavou náladu. Připravíme si rituál: vyčistíme svůj prostor bílou šalvějí, barvou je karmínová, živlem je voda. Zapálíme karmínově červenou nebo fialovou svíčku a soustředěně se modlíme za mír a harmonii v sobě, ve svém okolí, i ve světě. Poděkujeme za podporu.

K dnešnímu úplňkovému dni se hodí blankytně modrá nebo světle zelená barva. Z kamenů můžeme vybrat kyanit nebo překrásný prehnit. Sváteční náladu přinese kadidlo nebo myrha.

Článek je zařazen v: horoskop, předpověď, luna, astrologie, horoskopy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama