Horoskopy

16. září 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 16. 9. – symbol Motýl

Den harmonie, očisty a touhy po vyšším poznání. Děláme si pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám; spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku – k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Rybách – ÚPLNĚK 21:07

Znamení Ryb má za úkol vše přijímat a zároveň vědomě tvořit svůj život. Tvrdí se, že toto znamení je syntézou všech předešlých znamení. Silný úplněk pod vládou emotivních Ryb může způsobit značně kolísavou náladu. Připravíme si rituál: vyčistíme svůj prostor bílou šalvějí, barvou je karmínová, živlem je voda. Zapálíme karmínově červenou nebo fialovou svíčku a soustředěně se modlíme za mír a harmonii v sobě, ve svém okolí, i ve světě. Poděkujeme za podporu.

K dnešnímu úplňkovému dni se hodí blankytně modrá nebo světle zelená barva. Z kamenů můžeme vybrat kyanit nebo překrásný prehnit. Sváteční náladu přinese kadidlo nebo myrha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.