Horoskopy

2. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 2. 5. – symbol Mušle

Je čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat si „práh myšlenek“ čistý a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj a ladíme svou duši pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.

Luna v Rybách – ubývá

Tyto dny přinášejí snivou náladu, můžeme utíkat do „lepších světů“. Prohlubuje se naše empatie a roste touha pomáhat druhým.

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Cokoliv dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy, a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou nebo setkání s někým milým.

Naše váha se nemění, může i mírně klesat, což využijeme pro detoxikační a odtučňovací kúry. Popíjíme kopřivový čaj. Živnou energií je list. Připravíme si salát k obědu, pro masové typy s tuňákem, lososem nebo kuřetem. Pro vegetariány s avokádem, ananasem nebo s ořechy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Pro dnešní den je jako stvořená světle modrá a zelená barva.

Z kamenů můžeme zvolit aventurín zelený nebo apatit.

Svůj domov provoníme vůní neroli nebo máty.

Věra Várady

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.