Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Magická Luna pro každý den: 2. 5. – symbol Mušle

Je čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat si „práh myšlenek“ čistý a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj a ladíme svou duši pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.
Vydáno: 02.05.2016
Luna hlavni foto pondeli
Luna hlavni foto pondeli Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Rybách – ubývá

Tyto dny přinášejí snivou náladu, můžeme utíkat do „lepších světů“. Prohlubuje se naše empatie a roste touha pomáhat druhým.

Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Cokoliv dnes uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Luna v Rybách přináší emocionální výkyvy, a tak se snažíme věnovat aktivitám podporujícím vnitřní klid, např. cvičení jógy, taj-či, procházce přírodou nebo setkání s někým milým.

Naše váha se nemění, může i mírně klesat, což využijeme pro detoxikační a odtučňovací kúry. Popíjíme kopřivový čaj. Živnou energií je list. Připravíme si salát k obědu, pro masové typy s tuňákem, lososem nebo kuřetem. Pro vegetariány s avokádem, ananasem nebo s ořechy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy.

Pro dnešní den je jako stvořená světle modrá a zelená barva.

Z kamenů můžeme zvolit aventurín zelený nebo apatit.

Svůj domov provoníme vůní neroli nebo máty.

 

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama