Horoskopy

20. dubna 2016 04:10

Anna Kopečková

Magická Luna pro každý den: 20. 4. – symbol Trubka

Den, kdy máme možnost správně vyhodnocovat získané informace. Jsme spojeni s našimi neviditelnými rádci. Můžeme konečně dořešit pracovní a obchodní záležitosti, jejichž řešení se dlouho táhlo. Na dnešek si naplánujeme i důležité finanční aktivity. Příznivý čas k zahájení nových projektů.

Luna ve Vahách – přibývá

Diplomatická Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze a přijímat temnou i světlou stránku našeho života. Máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás.

Váhy mají v astromedicíně „na starosti“ ledviny a boky; cokoliv pozitivního pro tyto orgány uděláme, působí mnohem silněji než v jiných dnech. Večer si v klidu připravíme teplou lázeň s bylinkami, např. s heřmánkem, zabalíme se do deky a pustíme si romantické filmy.

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce. K odvodnění pomáhají melouny a také speciální čajové směsi na podporu práce ledvin. Volíme obezřetně tuky, na kterých vaříme; nejlepší je kvalitní olivový olej nebo tzv. ghí, přepuštěné máslo.

Pokud možno se vyhneme trhání zubů, operacím v oblasti ledvin nebo beder a alkoholu.

Barvou dneška je světle modrá, zelená i růžová.

Jako doplněk můžeme zvolit šperk s růžovým korálem nebo lapisem lazuli.

Naši náladu osvěží vůně ambry nebo citronové trávy.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky ledvina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.