Horoskopy

5. prosince 2016 04:00

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 12. – symbol Kohout

Dnes se snadno napojíme na vyšší Zdroj, na andělské, duchovní říše. Jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom si dát pozor, co si přejeme, protože naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a zatěžující stravě obecně, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Vodnáři - přibývá

Energie těchto dnů je přátelská, chodíme do společnosti a získáváme nové známosti i kontakty.

V těchto dnech bychom neměli příliš zatěžovat nohy; neplánujeme náročné pochůzky, předvánoční nákupy nebo úklid. Při únavě odpočíváme s nohama vzhůru. Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melír, barva drží déle. Upravujeme zarostlé nehty, odstraňujeme bradavice.

Dnes můžeme mít očistný, nebo také odtučňovací den. V létě nám hubnutí jde lépe; více se pohybujeme, potíme se a máme menší chuť k jídlu. Využíváme příznivého času ke zlepšení naší fyzické kondice. Doporučuje se konzumovat brokolici, květák, zelené fazolové lusky nebo salát z obilných klíčků. Pijeme meruňkovou nebo mátovou limonádu.

K tomuto dni se hodí kombinace bílá, modrá i šedá. Z kamenů můžeme vybrat vločkový obsidián nebo akvamarín.

Z vůní nám pozvedne náladu červený grep nebo máta.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.