Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 5. 5. – symbol Lotosový květ

Den je vhodný pro ponor do naší duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Zkusíme navštívit poradce, astrologa, vědmu a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme to zkusit sami – pomocí motivačních karet zadat otázku a karty nám zcela jistě odpoví.
Vydáno: 05.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto ctvrtek
Luna hlavni foto ctvrtek Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Beranu – ubývá

Jsme akční, někteří i bojovní, hrozí konflikty a hádky.

Zajdeme si na kraniosakrální terapii. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize a počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej, i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny. Prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, rýže, pohankovou kaši. Do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli.

Můžeme vyzkoušet netradiční spojení voda – oheň – modrá a oranžová barva. Barevnou alchymickou škálu barev vhodně doplní karneol nebo apatit. Energii nám dodá svěží vůně citronové trávy nebo cedru.

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama