Horoskopy

5. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 5. 5. – symbol Lotosový květ

Den je vhodný pro ponor do naší duše a podvědomí pomocí ezoterních věd. Zkusíme navštívit poradce, astrologa, vědmu a zjistit, co je pro nás důležité. Můžeme to zkusit sami – pomocí motivačních karet zadat otázku a karty nám zcela jistě odpoví.

Luna v Beranu – ubývá

Jsme akční, někteří i bojovní, hrozí konflikty a hádky.

Zajdeme si na kraniosakrální terapii. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u televize a počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy; použijeme masku, zábal na obličej, i na vlasy.

V těchto dnech konzumujeme ovoce a bílkoviny. Prospějí nám netučné ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, kdy pijeme jen ovocné nebo zeleninové šťávy. Uvaříme si jednoduchá jídla z brambor, rýže, pohankovou kaši. Do jídla přidáme petržel, česnek, cibuli.

Můžeme vyzkoušet netradiční spojení voda – oheň – modrá a oranžová barva. Barevnou alchymickou škálu barev vhodně doplní karneol nebo apatit. Energii nám dodá svěží vůně citronové trávy nebo cedru.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky květ

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.