Horoskopy

8. května 2016 04:10

Martina Čerňanská

Magická Luna pro každý den: 8. 5. – symbol Puma

Měli bychom být opatrní, hrozí nám neuvážené kroky, kterých budeme litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme na příhodnější čas.

Luna v Blížencích - přibývá

Vzdušný element přináší proměnlivost, máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním pracovním i osobním.

Prospěje nám protáhnout si páteř a končetiny, především paže. Citlivé jsou nyní plíce; dýcháme plynule, pomoci nám může jóga. Vhodná je masáž, plavání, nebo teplá bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

Živnou kvalitou je tuk; volíme zdravé tuky, kvalitní oleje, maso, ryby. Bezmasá strava může obsahovat tofu na všechny způsoby. Jíme saláty, semínka, ořechy, a také sladkosti. Posilníme plíce odvarem z lékořice, nebo ománkovým vínem (je to pokrájený omanový kořen, naložený ve víně). Při trávicích potížích pomůže fenykl.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro dnešní sváteční den můžeme vyzkoušet nezvyklou kombinaci fialové a zelené. Barevný kámen fluorit přináší dobrou náladu, heliotrop nás vede do soustředění. Domov můžeme provonět vůní heřmánku nebo borovice.

Věra Várady

Sdílejte článek
Štítky víno plíce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.