Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Magická Luna pro každý den: 8. 5. – symbol Puma

Měli bychom být opatrní, hrozí nám neuvážené kroky, kterých budeme litovat. Vyhneme se sporům s kolegy a nadřízenými, neshody mohou být i doma. Nezačínáme nic nového, počkáme na příhodnější čas.
Vydáno: 08.05.2016, Martina Hrušková
Luna hlavni foto nedele
Luna hlavni foto nedele Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Blížencích - přibývá

Vzdušný element přináší proměnlivost, máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním pracovním i osobním.

Prospěje nám protáhnout si páteř a končetiny, především paže. Citlivé jsou nyní plíce; dýcháme plynule, pomoci nám může jóga. Vhodná je masáž, plavání, nebo teplá bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

Živnou kvalitou je tuk; volíme zdravé tuky, kvalitní oleje, maso, ryby. Bezmasá strava může obsahovat tofu na všechny způsoby. Jíme saláty, semínka, ořechy, a také sladkosti. Posilníme plíce odvarem z lékořice, nebo ománkovým vínem (je to pokrájený omanový kořen, naložený ve víně). Při trávicích potížích pomůže fenykl.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému. Pro dnešní sváteční den můžeme vyzkoušet nezvyklou kombinaci fialové a zelené. Barevný kámen fluorit přináší dobrou náladu, heliotrop nás vede do soustředění. Domov můžeme provonět vůní heřmánku nebo borovice.

Věra Várady

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama