Prima maminka

10. března 2016 04:00

Lucie Průchová

Na 1. máje poběží zamilovaní první ročník běhu Love Run – Přidejte se k nám!

Zapalují se vám lýtka? Provětrejte si je při běhu zamilovaných s názvem Love Run, který připravuje televize Prima. Nemáte s kým běžet? Love Run vám pomůže najít parťáka na běh a třeba i pro život.

Pětikilometrového závodu v pražské Stromovce se bude moci zúčastnit 2 222 lidí čili 1 111 párů. Podmínka registrace je jen jedna, a to – BÝT V PÁRU – na pohlaví nezáleží! Cena startovného činí 888 Kč.

Pokud zájemci o běh zamilovaných nemají s kým běžet, mohou využít seznamky na Facebooku, která v rámci projektu vznikla. Stačí, když vyfotí své přípravy na běh a svou fotku umístí na svůj profil Facebooku nebo Instagramu s následujícím hashtagem podle toho, koho do páru hledají:

#loverunwoman – tento hashtag použijte, pokud jste žena a nemáte s kým běžet

#loverunman – tento hashtag použijte, pokud jste muž a nemáte s kým běžet

Takže pokud se se svým partnerem či partnerkou chcete proběhnout s námi, není nic snazšího než se zaregistrovat na www.loverun.cz/registrace.

A pokud ještě k tomu rádi fotíte, můžete oba běžet zcela ZDARMA! Právě teď máte jedinečnou možnost vyhrát registraci pro vás oba!

Stačí, když nám do 15. dubna nahrajete na náš Facebook Love Run nebo pošlete Facebook zprávou tu nejlepší tematickou fotku. Pro 3 nejoriginálnější tu čeká vstupné pro dva zdarma!

A pamatujte si, nebude to běh o život, ale běh zamilovaných. Čas běhu je sice měřený, ale o výkon nepůjde. Záleží jen na běžcích, zda opravdu poměří své síly nebo se jen tak společně proběhnou – třeba i ruku v ruce. Love Run 2016 si nejlépe užijete spolu.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Facebook běh Stromovka TV Prima

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.