Prima maminka

5. září 2017 06:00

Martina Čerňanská

Příběh Dariny: Nechala jsem se sterilizovat a teď toho lituji!

Jako mladá, zhýčkaná a řekněme nerozumná, jsem se rozhodla nikdy nemít děti. Nechtěla jsem přijít o svoji božskou postavu, svou krásu, nikdy jsem nechtěla být matka. Viděla jsem se, jak si jezdím do exotických destinací, nemusím hnout prstem a mám úplně všechno. Jenže to všechno dopadlo jinak...

Za svůj úspěch u mužských jsem mohla vděčit svému líbivému ksichtíku, medové blond hřívě a božsky tvarované postavě, která i přes oblé tvary byla štíhlá tak akorát. Když se rozdávala krása, opravdu jsem si pro ni zašla hned dvakrát. Plné rty, oči jako pomněnky a prsa trojky vzhledem k útlé postavě ztělesňují pro chlapy něco jakou soukromý vesmír. A tak jsem všechny své přednosti využívala, jak se dalo, abych mohla mít všechno a navíc bez mrknutí oka a mého zapojení.

Začátky byly opravdu grandiózní…..

Mužským stačí málo, zamrkat očima, zatočit zadkem, oblékat se tak, abyste prodala všechnu tu krásu, co vám byla nadělena, a nebýt v sexu kdoví jak moc pruderní. Spíše ta, co si ho umí užít, i když by to mělo být jen na oko. Sama jsem však každý druhý orgasmus předstírala, i tak se ale výsledek neminul účinkem. Na orgasmu ženy nezáleží, zcela zásadní je, když ho prožije váš partner.

Kvůli penězům jsem měla pletky se staršími muži, ty totiž nebylo absolutně problém zblbnout. Když jsem ale neplánovaně otěhotněla s trenérem fitness, kterého jsem jako jediného opravdu milovala, a řekla mu, že jsem těhotná, vysmál se mi a sdělil mi, že není až takový kretén, aby mi to věřil. Zlomená jsem se rozhodla jít na potrat a poté i na sterilizaci. Nikdy jsem nebyla rodinný typ a děti by mi v životě akorát překážely.

Nakonec jsem dostala vyhazov

Další tři roky byly pohádkové, můj milý stařík mi daroval k narozeninám nové Audi, jezdili jsme společně po světě a vždycky tam, kam jsem chtěla já. Bydlela jsem střídavě v New Yorku a pak zase chvíli v Praze. Můj sen se mi vyplnil nad poměry k mým představám. Později však na mě Petr začal naléhat s myšlenkou, že by rád měl děti. Vysvětlila jsem mu, že jsem neplodná a pravý důvod jsem mu samozřejmě neřekla. Pochopil to tak, že mé zdraví mi tento luxus zkrátka neumožní. Myslela jsem si, že mám vyhráno, avšak po třech měsících mě z mého trůnu vystrnadila jiná dívka, a navíc i těhotná.

Po poměrně neúspěšných letech se v mém životě změnilo mnohé. Byla jsem nucena si najít práci, avšak nikdy jsem nic pořádného neuměla, tak jsem skončila v supermarketu, kde dodnes bloudím mezi regály a vzpomínám, jaké by asi bylo moje dítě, které jsem čekala se svou jedinou láskou, jak by vypadalo. Já ale nikdy už žádné mít nebudu. A proto ty výčitky bolí jako čert ještě o to víc.

„Můj životní příběh nebyl zrovna ukázkový, chovala jsem se jako blbka, což teď už moc dobře vím. Myslela jsem si, že budu celý život tahat z mužských peníze a ono ejhle. Nezdařilo se. Ať už někdy budete přemýšlet o tom, že se necháte sterilizovat, nikdy tento nápad nerealizujte. Chraňte se před početím jinými způsoby, avšak ne tím konečným a jednou provždy, jako jsem to udělala já. Co bych teď dala za normálního muže a alespoň jedno dítě. Připadám si tak prázdná, jako už dlouho ne.

Darina z Prahy

Přečtěte si i další příběhy našich čtenářek:

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.