Prima maminka

29. srpna 2017 06:00

Martina Čerňanská

Reinkarnace aneb Toulky minulými životy

Říká se, že jakmile se dovrší náš čas, duše opustí tělo a začne prožívat svůj další příběh, jiným slovem reinkarnace. Připravili jsme si pro vás menší tahák, který vás přiblíží k objevu, jaký život jste před pořádnou řádkou let vedli.

„Když jsem se před lety dala do řeči s jednou mysticky působící paní, absolutně jsem netušila, že její sdělení mnou tolik otřese. Vzala mě za ruku, podívala se do očí a pravila, že údajně za můj úspěch u mužského osazenstva může fakt, že jsem kdysi dávno pobláznila hlavu samotnému šlechtici. V duchu jsem se tomu zasmála, ale je pravdou, že pánové jsou ze mě paf a jako milenku mě hodnotí jako fantastickou. Předesílám, že tu snad řekněme i vědmu, jsem viděla poprvé v životě,“ vysvětluje své nevšední zjištění Karolína (33).

Dekódujte vaše sny

Zdají se vám několikrát dokola ty samé sny, spatřujete v nich něco neznámého a přitom máte pocit, jako byste daný obraz před zraky měli nejednou? Možná se na povrch derou vzpomínky a zážitky zkoušené časem na váš život.

Zaměřte se na to, v jakém prostředí sen probíhá, s jakými lidmi se v něm setkáváte a v úplně nejlepším případě si své sny či noční můry zapisujte. Jsou totiž pro tuto definici ty zásadní.

Posel minulosti – déjavu

Pocit, kdy prožíváte, či slyšíte a vidíte něco, co už dávno znáte, je spolehlivě intenzivní záležitost. Nadchne vás jako nic na světě, žílami vám proběhne trochu adrenalinu a vědci by vám asi stejně řekli, že jasným důvodem, proč k těmto pocitům dochází, je přetížený mozek a jeho přečerpaná kapacita. Když ale jejich názoru neuvěříte, můžete bádat o tom, co vám tímto důkazem o minulém zážitku chtěl vesmír říct. A třeba to bude velké zjištění. Jakmile ho pocítíte, zaměřte se na o jaký prožitek se jednalo.

To, jací jste, mnohé vypovídá

Ze všeho nejvíc ráda a s úspěchem vaříte, zahradničíte, nebo se smějete opravdu nad poměry na hlas? Možná jste si toto umění převzala ze své předchozí životní role a teď je konečně necháte zářit. Zaměřte se na své koníčky, záliby, na to, co máte ráda, jakou zemi milujete, i když jste v ní prozatím nebyli. Je totiž dosti možné, že jste v ní žili a stala se vaším domovem. Prostě a dobře si udělejte jasný seznam vašich preferencí, ať máte o sobě kompletní obrázek.

Duševní bolístky, bloky, obsese a zvláštní pocity

Střet s vašim minulým životem může přijít kdykoli a nemusíte to vůbec čekat. Třeba když se budete koukat na historický film a pojednou se ve vás něco ozve. Vaše intuice, která křičí, že v tomto období j jste se již kdysi nacházeli. Stalo se vám, že se vám zničehonic spustí vodopád slz, pociťujte absolutní strach z výšek, nebo nevysvětlitelnou nervozitu za volantem? Síla povědomí se nikdy nemýlí, ona totiž moc dobře ví, že s touto událostí jste již měli tu čest.

Co dělat?

  • Čtěte staré knihy, koukejte na mandaly, nasávejte pověsti.
  • Chtějte poznat samu sebe. Neváhejte třeba cestovat sami.
  • Chcete se zbavit bloků z minulosti? Vsaďte na regresní terapii.
  • Podělte se s vašimi rodiči o vaše vzpomínky z dětství. Třeba zjistíte, že si pamatujete něco, co se neudálo ve vašem současném životě, ale v tom předešlém.

Mohli by vás zajímat i tyto astročlánky:

autor: LZ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.