Televizní tipy na týden: A opět se bude tančit

Televizní tipy na týden: A opět se bude tančit

Pondělí

Cesty domů III (322) – 20.15 Prima

Energická manželka Rudolfa Bernáta Blanka má už dost toho být za domácí puťku. Pokud Rudolf není doma a neléčí pacienty, chodí za nimi domů a na svoji ženu nemá čas. A tak se Blanka rozhodne pozvat na rande Saláka. Nevídáno! Sledujte další epizodu, ať víte, jak to dopadne.

Trable v ráji – 22.45 Prima

Mladý manželský pár neprožívá zrovna nejšťastnější období. Vypadá to, že jejich vztah pravděpodobně skončí rozvodem. Nakonec se rozhodnou odcestovat spolu s přáteli, kteří jsou na tom podobně, do tropického ráje, kde provozuje podivný terapeut svoji netradiční manželskou poradnu. Podaří se mu znovu spojit rozhádané páry? Těšte se na vynikající hereckou partičku v čele s Vincem Vaughnem, Kristen Bell, Johnem Favreau, Jeanem Reno či Kristin Davis.

Podobné články

Úterý

Svatby v Benátkách (46) – 20.15 Prima

Olga se po odchodu Romea snaží vyrovnat s tím, že je zase single. A tak to znovu zkusil Filip. Jenže zapomněl, že Olga je po bolestivém rozchodu a prostě ho nechce.

Tajemství Mengeleho dvojčat – 21.15 Prima ZOOM

Nelítostný nacistický „lékař“ Josef Mengele po světě proslul svými nelidskými pokusy, které prováděl v koncentračním táboře v Osvětimi. V americkém dokumentu se přeneseme do Brazílie, kde je podle všeho zvýšený výskyt dvojčat s blond vlasy a modrýma očima. Nejspíš jde o následek záměru doktora Mengeleho vytvořit árijskou rasu. Existují dokonce důkazy o tom, že Mengele, který uprchl do Jižní Ameriky, právě tady vědecky experimentoval, aby splnil své poslání. Jsou to jen spekulace, nebo se tyto informace skutečně zakládají na pravdě?

Středa

Cesty domů III (322) – 20.15 Prima

Války gangů se neodehrávají jen v zahraničních seriálech, ale i v Hradišti. Když si Mikuláš došlápl na Pana P, sám asi netušil, co rozpoutá. Ačkoliv chtěl jen pomstít ženu, kterou miluje, podařilo se mu tím rozvrátit celé hradišťské podsvětí. A sedm pobodaných je jen začátek...

Krokodýli: Starostliví zabijáci – 21.05 Prima ZOOM

Ve volné přírodě vzbuzují respekt, ale co se týká péče o své potomky, počínají si s nevídanou pečlivostí. Pojďte krokodýly poznat ze dvou diametrálně odlišných pohledů – na jedné straně objevíte jejich krutost a potřebu lovit, a na té druhé starostlivost přicházející s vylíhnutím mláďat.

Čtvrtek

Právo a pořádek XVI (10) – 23.55 Prima

Anita vyšetřuje úmrtí dívky, která podle všeho spáchala sebevraždu. Komisařka však zjistí, že zemřelá je dcera její kamarádky a netouží po ničem jiném, než rozluštit tento případ. Přála si opravdu skoncovat se životem, nebo to tak jen někdo narafičil?

Pátek

Ženy sobě – 20.15 Prima

Annie (Kristen Wiig) se nenarodila zrovna pod šťastnou hvězdou. Všude, kam vkročí, se jí lepí smůla na paty. Pochybné milence opouští nedůstojně (většinou přes plot), v práci to má na kahánku a aby toho nebylo málo, zjišťuje, že její nejlepší kamarádka se bude vdávat. Annie tak dostane skvělý nápad – uspořádat jí báječnou svatbu, když o té své může jenom snít. A tak Annie pomáhá a plánuje jako o život, a jak už to v její tragické realitě bývá, na co sáhne, to přinejlepším selže.

Láska na druhý pokus – 20.15 Prima love

Dřel v práci do strhání, aby si nakonec uvědomil, že smysl života je v tom, že máme po svém boku někoho, koho milujeme. Ian na tohle přijde bohužel ve chvíli, kdy jeho milá přijde o život. Říkáte si, že je už příliš pozdě? Ona i láska na druhý pokus má možná něco do sebe!

Sobota

Gondíci s.r.o. – 16.25 Prima

Nový pořad s Adélou a Daliborem Gondíkovými, který budete vídat na obrazovkách každou sobotu odpoledne, bude zaměřen na bydlení, zahradu, design, zdraví, inspiraci, styl i zábavu. Sourozenci Gondíkovi budou v novém pořadu vystupovat jako zástupci rodinné firmy Gondíci s.r.o., která současnému divákovi nabídne inspiraci a rady z různých oborů, s čímž jim budou pomáhat odborníci. Populární dvojice bude také radit, kam jet na výlety nebo co dobrého lze připravit v kuchyni.

Jak se staví sen – 17.35 Prima

Oblíbený pořad se vrací v nové sérii. S novými designéry, prodlouženou stopáží, s novou moderátorkou Laďkou Něrgešovou a řadou změn! I tentokrát budete sledovat zajímavou proměnu bydlení, nepůjde však jen o interiér, ale také o změnu zažitých stereotypů, a dokonce o změnu životních postojů.

Podívejte se, co se stane, když se náš tým vypraví do bytu, kde se nashromáždily desítky paroží:

Bony a klid 2 – 20.15 Prima

V pokračování kultovní "vekslácké romance", kterou opět natočil Vít Olmer, se dozvíte, co dělá partička někdejších veksláků dnes. Stejně jako ve filmu Bony a klid z roku 1987 i tentokrát příběh začíná příjezdem naivního mladíka do Prahy, kde čeká, že zbohatne. Jeho dobroty však chce každý, jak už to tak bývá, jenom zneužít. Z maléru ho nakonec vyseká jeho velká láska. Těšit se můžete na "starou partu" Evu (Veronika Jeníková), Bínyho (Roman Skamene), Martina (Jan Potměšil), ale i Richarda (Josef Nedorost) a Karla (František Švihlík). K nim přibudou ve výraznějších rolích ještě David Prachař a Gabriela Kratochvílová, Česká Miss 2013, kterou vídáte i ve zprávách TV Prima.

Smrtící zásnuby – 20.15 Prima love

Nepodařený únos zločinci nenechají jen tak. Jejich mučivá pomsta odstartuje ve chvíli, kdy si mladá žena do domu svých rodičů přivádí novou láskou. O romantických zásnubách nemůže být ani řeč.

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

V minulém dílu to přímo sálalo láskou a romantikou. Procházka Marie s Petrem připomínala reklamu na prvomájové rande: den zalitý sluncem, milenci brouzdají po nábřeží, líbají se. Neřeší, že jim bylo padesát, jestli je někdo vidí, zda nejsou "trapní". Neřeší nic. Co jste ale v televizi neviděli, byl vtipný moment při natáčení. Postarala se o něj Veronika Žilková. Přítomné ženy v ten moment propadly záchvatu smíchu. A muži? Z jejich řad se ozvalo tiché „auuu“.

Rabín, kněz a krásná blondýna – 21.30 Prima

Když do života dvou nejlepších kamarádů vtrhne krásná blondýnka, vypadá to jedině na pořádný průšvih. Ani jeden nechce dát zelenou tomu druhému, aby šel své lásce naproti. Rozkošnou blondýnku totiž chtějí pro sebe získat oba dva. Uspět však může jen jeden, nebo ne?!

Twilight sága: Nový měsíc – 20.15 Prima love

Edward opouští nejen městečko Forks, ale i lásku svého života – mladou a krásnou Bellu. Bella však nemůžete zapomenout a tak se rozhodne udělat cokoli, aby svého milého opět viděla. Všude na ni číhá zlo a nakonec to bude ona, kdo musí zachránit Edwardův život.

len

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková láska dům Jan Potměšil Jean Reno Josef Mengele Gabriela Kratochvílová Kristen Wiig Kristin Davisová Kristen Bell

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.