Prima maminka

23. prosince 2016 14:00

Martina Čerňanská

Vánoční smoothie pro děti i pro dospělé

Již zítra je Štědrý den a potom nás čekají další dva sváteční dny. A tyto slavnostní chvíle si žádají i slavnostní nápoje. Vyzkoušejte letos něco nového a připravte své rodině a přátelům tolik oblíbené smoothie - tentokrát ve vánočním duchu.

Nastává období návštěv, společenských událostí a rodinných sešlostí. A to si žádá nejen dobré občerstvení, ale i dobré pití! Zkuste letos podávat netradičně smoothie.

Tento rozmixovaný nápoj se dá totiž připravit v mnoha variantách, ne jen v té zdravé, ale i v té trošku více...slavnostní:).

Připrvaili jsme si pro vás rovnou dva videorecepty: Jedno smoothie pro děti s jablíčky, skořicí a mnadlovým mlékem a druhé v trochu "ostřejší" verzi pro dospělé - s vaječným koňakem:

Mandlové smoothie s chia semínky

Suroviny:2 jablka1 sklenice mandlového mléka1 lžíce chia semínek½ lžičky mleté skořice

Vánoční smoothie s vaječným koňakem

Suroviny:150 ml vaječného koňaku1 banán1 vanilkový jogurt nebo Pribináček80 ml vody½ lžičky muškátového oříšku½ lžičky mleté skořice

A teď už jen na zdraví a krásné svátky :)

-mh-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.