zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Znamení zvěrokruhu: Víte, jakou důležitou vlastnost má to vaše?

1/12: Beran: Nebojí se udělat první krok
Znamení zvěrokruhu Beran

Beran je sebejisté znamení plné nadšení. A na rozdíl od ostatních znamení se Beran nebojí udělat první krok v jakékoli situaci. Je to on, kdo dá ve vztahu první polibek, nebo naopak řekne, že je v něm nějaký problém.

2/12: Býk: Dotek je jeho jazykem lásky
Znamení zvěrokruhu Býk

Býci jsou praktičtí, zodpovědní a trpěliví, ale věděli jste, jak moc pro ně znamená polibek nebo objetí? Býk naplno projevuje svou lásku a náklonnost fyzickým dotekem a očekává, že jeho milovaný bude dělat totéž. Pokud žijete s Býkem, vezměte ho za ruku a on bude celý den šťastný.

3/12: Blíženci: Přirozeně dobří ve všem
Znamení zvěrokruhu Blíženci

Blíženci jsou nekonečně zvídaví, všeteční, touží stále růst. A také mají zvláštní dar: jsou ve všem, co zkusí, dobří. Blížencům totiž jejich umění pochopit nové umožňuje rychle získávat další dovednosti a naučit se je lépe než ostatní. Je jedno, jestli jde o fotografování, malování nebo vaření, z Blížence se stane expert skoro přes noc.

4/12: Rak: Voda mu pomáhá
Znamení zvěrokruhu Rak

Lidé ve znamení Raka jsou věrní, emotivní a empatičtí. Neví se o nich ale, že jim pomáhá přítomnost vody, nejlépe moře nebo oceánu. Být u vody je pro toto znamení jako znovuzrození, zejména když prochází nějakým těžším obdobím. Takže pokud máte kamaráda Raka, co se zbláznil do moře, už víte proč.

5/12: Lev: Skvělý před publikem
Znamení zvěrokruhu Lev

Lvi jsou veselí, charismatičtí a velmi kreativní. A k tom všemu toto znamení ještě rádo vystupuje před publikem. Ať už Lev zpívá před sálem plným lidí, hraje v místní kavárně nebo prodává něco budoucímu klientovi, má vystupování v krvi. A je v tom sakra dobrý.

6/12: Panna: Ten nejlepší student
Znamení zvěrokruhu Panna

Znamení Panny je praktické a pracovité a může být také trochu perfekcionistické. A to není všechno, Panny jsou také skvělí studenti. Lidé narození v tomto znamení se rádi učí a dělají si poznámky, na dobu studií vždycky s láskou vzpomínají. Často jsou z nich po vysoké doktorandi nebo jinak pokračují ve studiu.

7/12: Váhy: Nadaní posluchači
Znamení zvěrokruhu Váhy

I když jsou Váhy družné a čestné, nijak to nesnižuje jejich umění dobře naslouchat. Hlavním darem Vah je jejich schopnost naslouchat, pochopit a pamatovat si. Takže pokud si chcete popovídat s člověkem, jehož pozornost bude plně patřit vám, je znamení Vah správnou volbou.

8/12: Štír: Má skvělý smysl pro humor
Znamení zvěrokruhu Štír

Štír je pravdomluvný, statečný a asertivní, ale to neznamená, že se s ním nezasmějete! I když není běžně zařazovaný mezi veselá znamení, má Štír osobitý a poněkud sarkastický smysl pro humor. Takže pokud máte chuť na jízlivou, ale přitom boží zábavu, zavolejte Štírovi.

9/12: Střelec: Nejlepší společník na cestách
Znamení zvěrokruhu Střelec

Asi víte, že Střelci jsou plní energie, ale všimli jste si, že jsou také skvělými společníky na cestách? Mají hlavu otevřenou a nebojí se dobrodružství, a tak vždycky rádi vyzkoušejí něco nového nebo vyrazí na neznámé místo. Jestli sníte o spontánní cestě plné zábavy, přizvěte si Střelce.

10/12: Kozoroh: Udrží tajemství
Znamení zvěrokruhu Kozoroh

Kozorozi jsou velmi odpovědní a jejich schopnost sebekontroly je ohromující. Právě to jim pomáhá udržet tajemství. Toto znamení ani nenapadne šířit dál vaše soukromé záležitosti, takže pokud máte chuť s někým sdílet intimní detaily, vyberte si Kozoroha.

 

-az-

11/12: Vodnář: Nejlepší rádce
Znamení zvěrokruhu Vodnář

Vodnáři jsou známí jako čestní lidé, nezávisle uvažující a se zlatým srdcem. Možná ale nevíte, že jsou ti praví, ke komu zajít pro radu. Jejich přirozenost a schopnost říkat pravdu (byť nemusí být příjemná) z nich dělá skvělé poradce. Takže pokud potřebujete upřímný názor, zajděte za nejbližším kamarádem Vodnářem.

12/12: Ryby: Vždy podají pomocnou ruku
Znamení zvěrokruhu Ryby

Ryby mají silnou intuici, lidé narození v tomto znamení jsou soucitní a hodní. Málo se o nich ví, že jsou také velmi nápomocní. Když potřebujete pomoc při stěhování, odvézt do práce, protože vaše auto nenastartovalo, nebo dát dohromady účetnictví, jsou to právě Ryby, kdo vám nabídne svou pomoc.

Slideshow je zařazena v: znamení horoskopu , astročlánky , charakter , horoskopy

reklama