POZOR Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich rozpaluje gril

Již tuto neděli 18. 5. v 18:00 hodin přichází šéfkuchař Zdeněk Pohlreich na televizní obrazovky s novou kulinářskou show Rozpal to, šéfe! Tentokrát ukáže, jak připravit lehkou, svěží, jednoduchou, a přitom skvělou kuchyni. A to vše venku, za každého počasí, na grilu!

Nový pořad se liší od předchozích kulinářských sérií nepředstíranou jednoduchostí. Naopak společný má drive, energii a spád. V každém díle Rozpal to, šéfe! se těšte na kompletní menu.

Jaká je kuchyně Zdeňka Pohlreicha v této nové show? Jako vždy jsou základem kvalitní čerstvé suroviny, ideálně české. VŠE O POŘADU HLEDEJTE NA WEBU ZDE Zdeněk divákům radí, aby nezanedbali základ kuchařského úspěchu, protože: „Nejdůležitější je se dobře připravit!“

Nenechte si ujít další kulinářské čarování se Zdeňkem Pohlreichem v pořadu Rozpal to, šéfe! v neděli 18. 5. v 18:00 hodin na Primě.

O pořadu čtěte dále.

Vše jednoduše

Naučte se rozhlížet kolem sebe. Zdeněk při vaření venku používá množství čerstvých bylinek. Jak říká: každé jídlo je potřeba odlehčit, dodat mu vzdušnosti, a tak pokud třeba připravujete fritované jižanské kuře, zkuste k němu přidat lístky bazalky.

Tyto recepty a řadu dalších zvládnete už brzy také. Stačí sledovat Rozpal to, šéfe!

Spojení chutí? Geniální!

Mistr kuchař v této televizní novince také vysvětluje, radí a velmi přirozeným způsobem odbourává mýty, které se často v gastronomii tradují, vede diváka k tomu, aby pochopil filozofii jeho kuchyně, která je o jednoduchosti, citu pro chuť, čistotě estetické i smyslové, a zejména o skvělém požitku z jídla.

Zdeněk je v novém pořadu prostě kuchař na vesnickém statku, vystačí si s málem co do vybavení, od surovin vyžaduje především čerstvost, a jak říká: „Vždycky je okolo vás něco, co jídlo může vylepšit a dát mu punc světovosti!“

Prohlédněte si naše záběry z natáčení pořadu Rozpal to, šéfe!

(schneidy, kamera: jakunda)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.