Rozšlapaná paštika a suché rohlíky. Bohuš Matuš prozradil, jak rodině zkazil Vánoce

Bohuš Matuš zkazil své rodině Vánoce

Oblíbený zpěvák Bohuš Matuš (50) je před Vánoci v plném pracovním nasazení, od kterého si během svátků jen na chvíli odpočine. V následujících týdnech ho čeká přes pět desítek koncertů, více ale nyní myslí na to, jak si užije Štědrý den s manželkou Lucií a dcerou Natálkou. Bude pro ně dělat svůj speciální bramborový salát. Zavzpomínal ale i na chvíle, kdy se na svátky nejlépe nezachoval.

Bohuš Matuš má s manželkou Lucií dceru Natálku, prožívá tak velmi šťastné období. Právě na Vánoce se těší i z toho důvodu, že ženy svého života bude mít jen pro sebe a bude se společně s nimi radovat z toho, jaká nadílka se objeví pod nazdobeným stromkem.

„Vánoce budu trávit pod krásným stromečkem s dceruškou, Ježíšek jí nadělí hodně krásných dárků, které si přála. Říkám: Nesmíš zlobit, jinak Ježíšek nepřijde,“ zažertoval Matuš v rozhovoru pro Prima Ženy s tím, že dceru ujišťuje, že Ježíšek se dostaví a dárky jí přinese.

Dcerka pekařka

Co se týká tradic, vzhledem k věku dcerky je jasné, že některé už se v domácnosti Matušových vedou a na jiné teprve přijde správný čas. Natálce jsou teprve tři roky, ale mamince už je v kuchyni při přípravě vánočních dobrot velkou pomocnicí.

Čtěte také: Úplně mě to šokovalo. Bohuš Matuš se postavil spekulacím ohledně pokusu o sebevraždu

„Žena s dceruškou vždy peče. Dceruška udělá takové buchtičky a různá cukrovíčka. Kapra zatím ne, to se bojíme kostí. A navíc nám dědeček Lucie vozí každý týden čerstvé ryby, tak asi to bude kuřecí řízek pro Natynku a můj speciální salát s rozinkami,“ prozradil zpěvák.

Zkažené Vánoce

Nyní si Bohuš Matuš s manželkou a dcerou užívá téměř pohádkové Vánoce, ne vždy však byl z těchto svátků nadšený. Dodnes se mu v mysli živě vybavuje rok, během nějž se na svátky netěšil a rozhodl se, že když je nebude mít pěkné on, tak ani ostatní.

„Můj táta si jednou našel jinou maminku a mně se moc nelíbila. Tak jsem jejím synům nakoupil dárky. Rozšlápnutou paštiku, různé suché rohlíky jsem zabalil, to bylo strašně dárků. Já věděl, že nedostanu nic, a taky, že jo. Dostal jsem jedny pantofle, ale chlapci dostali rozšlápnuté termixy,“ dodal.

Jak reagoval tatínek Bohuše Matuše na vskutku netradiční dárky a co vše ještě patří do zpěvákova netradičního salátu? To se dozvíte v rozhovoru v úvodu článku.

Sdílejte článek
Štítky rodina Vánoce salát Bohuš Matuš Ježíšek Lucie Matušová Vánoce 2023 Natálie Matušová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.