Celebrity

21. července 2023 12:20

Josef Šťastna

Růžičková ocopánkovala celou rodinu. Máma mě viděla a chtěla je taky, říká Marie

Hokejový trenér Vladimír Růžička na válení u vody moc není, spíše pořád kmitá kolem ledové plochy. Pro Marii Růžičkovou je těžkým úkolem vytáhnout manžela na dovolenou, společnost jí proto v Řecku dělala dcera a maminka.

Marie Růžičková už na jaře pro Prima Ženy uvedla, že na dovolenou na Krétě se těší, ale že bude těžké vytáhnout k moři i Vladimíra, který je nejraději doma. Nakonec měla pravdu a na dovolenou vyrazila s dcerou a maminkou. Zaujalo nás, že mají všechny tři hlavy plné copánků.

„Mamku jsem nijak přemlouvat nemusela. Jak mě viděla poprvé s copánky, tak je hned chtěla taky,“ vysvětlila nám s úsměvem a dodala, že maminka má nové módní trendy hodně ráda.

Na Krétě Marie předvedla také svou postavu, na kterou chytala nejen pohledy kolemjdoucích, ale hlavně žhavé paprsky slunce. Když do redakce posílala fotky z dovolené, tak se smála, ať vybereme také něco jiného než jen snímky s bujným poprsím.

Nejvíce si dovolenou na bájném ostrově užila malá Lejla. „Dcera mě určitě naučila, jak důležité a prospěšné je být neustále pozitivní. Ona je opravdu strašně moc pozitivní, pořád se směje a musím říct, že mě naučila ráno vstávat s úsměvem. Člověk v životě neustále řeší spoustu věcí, spoustu z nich ho i trápí. Když se na to ale pak podívá s odstupem, nejdůležitější je být zdravý, mít zdravé děti a zdravou rodinu. Takže určitě mě naučila mít pozitivní přístup k životu,“ uvedla před časem pro Prima Ženy manželka legendárního hokejového trenéra.

Podívejte se, jak to má Růžička nyní s hokejem:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.