Sámer Issa oblafne hosty arabským pokrmem ze zbytků. Dojde i na striptýz

Prostřeno! XXVII (7) - Házení jídlem

Po rozpačitém pondělí, kdy bylo očividné, že si Richard s Jarem moc nesedli, pohostí soupeře v repríze speciálu se známými tvářemi zpěvák Sámer Issa. Ten už v kuchařské soutěži jednou byl, a dokonce ji vyhrál. Ukáže v úterý, že umí být dobrý hostitel, nebo mu něco překazí plány?

V repríze soutěže amatérských kuchařů se to tento týden hemží známými tvářemi. Zpěváci Richard SacherJaro Smejkal a Sámer Issa, zpěvačka Marie Pojkarová a v neposlední řadě hokejová manželka, jak se sama nazývá Monika Binias. V úterý se postaví k plotně Sámer, jehož rodina pochází ze Sýrie. Jeho menu bude mít kořeny v arabské kuchyni a pod názvy Damašek, Amtchky, Sýrie a Arabská noc si hosté jen těžko něco představí. Jediný, kdo tuší, že si nepochutná, je Richard, který sám sebe pasoval do role baviče. U stolu podle něj nesmí být nuda a jen tak se v klidu najíst nepřipadá v úvahu. Na úvod bude Sámer servírovat hned dva chody najednou.

Stůl zaplní pomazánkami, dipy, arabskými plackami, plněným lilkem nebo pečenými kuřecími paličkami. Všichni si budou nabírat, na co mají chuť, a budou z jídla nadšení. Jen kdyby si Richard odpustil trapné fórky. V jednu chvíli si dá chleba na hlavu. „Jídlo, se kterým se někdo z nás dlouho dřel, a hodit si ho na hlavu, si myslím je dost neúcta,“ odsoudí v Prostřeno! jeho chování Jaro. Znuděný Richard pak po Jarovi hodí olivu a trefí se mu do čela. „Ty jsi vážně hodil po člověku jídlo?“ diví se zpěvák, pro něhož je to vrchol neúcty.

Richard začne předvádět striptýz, podívejte se na reakci ostatních:

Nikoho nevaruje, že Sámer ani neochutná

Hostitele situace u stolu vůbec netěší a po jídle pošle soupeře šmejdit. Sámer má doma hodně zvířátek a zaujme svými sexy fotkami. Richard se bude divit, proč je zpěvák „všude tak nahý“. Monika odvětí, že má krásné tělo. Na to se začne Richard svlékat a znechutí tím Jara, který odejde z místnosti. Mezitím se rozhodne Sámer udělat na hosty malý podfuk. Jelikož zbylo hodně jídla z předkrmu a jemu se nepodařilo usmažit falafel na hlavní chod podle představ, rozhodne se jej připravit ze zbylého předkrmu.

„Nemělo by se plýtvat jídlem a myslím, že to naši hosté ani nepoznají. Malinko je nachytáme a zkonzumujeme zbytky,“ vysvětluje Sámer. Tortillu naplní směsí smažené cibulky, tatarky, brambor a masa. K tomu přidá salát s tuňákem a granátovým jablkem. Nesourodá směs chutí spíš působí jako jídlo za trest. Nikdo ale na nic nepřijde. Monika tortilly nemá ráda, ostatní si docela pošmáknou. Nevaruje je ani to, že Sámer svůj výtvor nejí. Jako dezert pak připraví čokoládovou fontánu s ovocem, které bohužel ani nevytáhne z plastových obalů. Richard bude opět provokovat Jara, jehož bude chtít krmit jahodou. Jak vpodvečer na obrazovkách a na prima+ uvidíte, situace se rozvine v konflikt, který se Sámer bude pokoušet usměrnit. Richard pak „vyděšeně“ zaleze pod stůl. Co dalšího se ještě semele? Poznají hosté, že je chtěl Sámer hlavním chodem oblafnout?

Pokud se vám Prostřeno! líbí, přidejte na Kinoboxu svoje hodnocení.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.