Učitelka Šárka skrývala vážné rodinné problémy. Životní zvrat ji přiměl ke změně

Vysněná krása (6) - upoutávka

Učitelka Šárka Milarová (51) z Prostějova dlouho a celkem úspěšně skrývala před světem osobní problémy. Po velkém zvratu se ale rozhodla jít s kůží na trh a začít opět naplno žít.

Rodina paní Šárky se dostala do dluhové pasti. „Musela jsem fungovat, starat se o děti. Musela jsem učit, vydělávat peníze,“ popisuje jedenapadesátiletá žena těžkou životní situaci, do níž rodinu uvrhl manžel. S jejím učitelským platem bylo vyrovnání dluhů v nedohlednu. „Byly dny, kdy jsem měla čtyři práce. Nevěřila bych, že takovou situaci zažiju. Kvůli němu jsem musela zaplatit spoustu peněz,“ vzpomíná na nejhorší období života, jehož psychické zvládnutí řešila nadměrným jedením.

Šárku paradoxně zvedl ze dna rozvod. Po něm si prý uvědomila, že její život ještě zdaleka nekončí, a začala se opět stavět na nohy. Zhubla i pětačtyřicet kilogramů, jež nabrala přejídáním. Na jejím těle jí i tak nehezké období stále připomínal nepřehlédnutelný kožní převis v oblasti břicha.

Proměny před kamerou se bála, vůle zvítězila

Do známé reality show zaměřené na cestu k vysněné kráse chtěla původně přihlásit svoji kamarádku. Nakonec se ale přihlásila sama. Jako učitelce jí bylo jasné, že její proměna před televizními kamerami ve škole rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Ač na lidi působí přísně, brzy po začátku natáčení se ukázalo, že jde jen o image, kterou si vybudovala jako obranu před zbytečnými otázkami okolí na soukromý život.

Během natáčení časosběrné docu reality show, kterou můžete sledovat v pondělí večer na Primě, podpořil Šárku nejen celý tým odborníků, ale i kamarádka Petra a dcera Kamila. S tou má Šárka velmi přátelský vztah a je jí velkou oporou. Jenomže právě dcera Kamila uprostřed máminy proměny odletí na roční pobyt do Ameriky. A tak Šárka přichází o blízkost spřízněné duše zrovna v období bolestivé rekonvalescence po zákrocích, kterých rozhodně nebude málo.

Doktor Jiří Kučera jí během plastické operace odstraní volnou kůži nejen z břicha, ale také ze stehen. Šárka zůstane doma sotva pár dnů a pak opět začne chodit do práce – do školy – kde mimo jiné vyučuje i tanec. Rekonvalescenci zvládne statečně. Usedne také do zubařského křesla, aby absolvovala první dentální hygienu v životě a po ní také bělení zubů a opravu výplní. Bělostný úsměv potom doplní ještě návštěvou kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie, kde jí MUDr. Sylvia Krajčová aplikuje botox na vrásky, vyplní rty a také udělá niťový lifting.

Ve finále proběhne mezikontinentální hovor a ten bude mít na naladění přísné paní učitelky velký vliv. Začne si totiž svůj nový vzhled konečně užívat. Co od dcery uslyší a co by měla každá žena slýchat denně?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.