Celebrity

10. února 2022 14:53

red

Sexy Robert Urban očaroval zvířátka v ZOO. Které se do něj zamilovalo?

ZOO - Pohledný Robert Urban očaroval zvířátka v zoo. Které se do něj zamilovalo?

Atraktivní vzhled předurčuje Roberta Urbana pro role svůdníků, jichž za svoji hereckou kariéru ztvárnil hned několik. V seriálu ZOO je to ale jinak. Koho zde pohledný herec hraje a komu vyjma hereček v něm učaroval? Na to se mrkněte v dalším videu ze série Prima Pauza.

I když je Petr Kříž (Robert Urban) poměrně mladý, coby soudce je velmi úspěšný a má respekt kolegů i okolí. V osobním životě se mu ale už tak dobře nedaří. Čerstvý vdovec se sám stará o své dvě děti Sofii a Bena.

Svoje děti samozřejmě miluje, nicméně sám uznává, že nepatří k nejhodnějším. Právě proto se v jeho domácnosti chůvy střídají jako na běžícím páse. Smůlu má bohužel i v tom, že jeho partnerka Markéta, jakkoliv ho (a jeho peníze) miluje, dětičkám moc nerozumí a starat se o ně odmítá. To se ale může do budoucna ukázat jako fatální chyba!

O ženy nemá atraktivní soudce nouzi

Právnička Markéta sní o životě po boku bohatého muže, a tyto parametry Petr splňuje víc než dobře. Spíš než na vztahu mu ale záleží na štěstí Sofie a Bena. Když dojde k závěru, že děti mají Markétu rádi, je ochotný uvažovat i o svatbě. Jenže se ukáže, že jejich vztah není tak pevný, jak si myslel...

Na vstupu navíc vstupuje sebevědomá chůva Viky (Eva Burešová), kterou si děti po prvotních peripetiích zamilují víc než kohokoliv jiného. Teď už jen zbývá, aby si ji zamiloval i jejich táta.

Sbližování těch dvou ale nebude jednoduché, protože se na scéně objevuje Kamil (Jan Kopečný), bývalý životní i obchodní partner Viky. Tu sice zanechal bez firmy a prostředků, za to s pořádnými dluhy, ale na tvrzení, že stará láska nerezaví, je přece jen možná trochu pravdy.

Roberta Urbana, Evu Burešovou, Jana Kopečného a další hvězdy stříbrného plátna sledujte každý čtvrtek ve 20:15 na Primě v novém seriálu ZOO!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.