Jiří Böhm se loučí se seriálem. Neteskní, nemusí hrát za každou cenu

Jiří Böhm - Moje 1. MISE

Z 1. MISE vypadl další kadet. Intriky zamilované soupeřky se staly osudné Frantovi Dobešovi. Seriál tak opustil jeho představil Jiří Böhm, kterého můžete znát jako hlavní hvězdu reklamy jednoho z největších prodejců elektroniky u nás. Talentovaný Jiří zvládl kromě studia herectví na DAMU úspěšně absolvovat i VŠE. Sám ale tvrdí, že i tak je oproti některým kolegům stále žabař. Mrkněte, co herec řekl o své první životní misi pro Prima Ženy.

Všichni víme, co láska dokáže. Umí hory přenášet, ale také jsou kvůli ní lidé schopni udělat něco, co by se jim za jiných okolností příčilo. Své o tom ví frekventantka Jana Svěcená z 1. MISE. Zakoukala se do svého kolegy natolik, že když mu hrozil vyhazov, neváhala vše zintrikovat tak, aby vypadl kadet František Dobeš. Jeho představitele Jiřího Böhma jsme tak ve středu viděli v seriálu naposledy.

Jiří Böhm vystudoval současně hned dvě vysoké školy

„Je mi to pochopitelně líto, ale nedá se nic dělat,“ říká Jiří Böhm, který vystudoval hned dvě vysoké školy. Kromě pražské DAMU absolvoval i VŠE, protože původně neměl v plánu držet se svého snu zuby nehty a podlehl racionalitě i vlivu okolí. „Ve druháku jsem si uvědomil, že všichni moji přátelé šli cestou, kterou chtěli, a já se o to ani nepokusil. Abych si to v budoucnu nevyčítal, podal jsem přihlášku tedy i na DAMU, kam mě přijali,“ vypráví Jiří, který se rozhodl se svého snu nevzdat.

Podívejte se, kdo z představitelů mladých frekventantů má problém s dochvilností:

Díky studiu i zcela neuměleckého oboru má na rozdíl od jiných kolegů přehled v jiných oborech. „Mám dojem, že jsem díky tomu získal i určitý nadhled, protože tu existuje hypotetická možnost dělat i něco jiného kromě herectví,“ spatřuje mladý herec nepopiratelnou výhodu ve studiu na VŠE. Navíc přiznává, že mu tento pocit dává v hlavě jistou svobodu. „Nechci totiž dělat herectví za každou cenu – a díky dalšímu vzdělání ani nemusím, kdybych se pro to z nějakého důvodu rozhodl,“ dodává Jiří.

Oproti některým kolegům je ale prý stále žabař

Ač se může zdát, že je se svými dvěma zcela rozdílnými obory v umělecké branži ojedinělým případem, zdání klame. Jak sám prozradil, najdou se i tací, kteří si zvolili ještě těžší kombinaci oborů. „Jsou i kolegové, kteří vystudovali herectví a medicínu, takže proti nim jsem pořád žabař,“ netají se svým obdivem vůči nim Jiří, kterého diváci znají jako hlavní hvězdu televizní reklamy pro jeden z největších řetězců prodejen elektroniky v České republice.

I když se s 1. MISÍ loučí jen velmi nerad, se svou postavou frekventanta Františka Dobeše mnoho společného neměl. „Zásadní kontrast je v tom, že já jsem na rozdíl od něj liberální, tolerantní a proevropský,“ vysvětluje vzájemné odlišnosti Jiří, který ani nijak zvlášť netouží zakusit skutečné vojenské prostředí. Záleželo by podle něj na tom, jak by vojna přesně vypadala. „Mám známé v Izraeli a z jejich vyprávění mám pocit, že by mi to nutně nevadilo, odnesli si z ní hezké zážitky a přátelství. Buzerplac jako u nás za socialismu mi ale smysl nedává,“ přiznává talentovaný herec.

Který z frekventantů půjde z kola ven příště? Nezapomeňte sledovat další díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.

Jestli se už nemůžete dočkat, pusťte si ho exkluzivně již nyní v naší Videopůjčovně. Na předešlou epizodu se podívejte v archivu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.