Can Yaman a Recept na lásku: V podání tohoto herce může být sexy i mytí nádobí

Recept na lásku (17) - Mytí nádobí

Turecký herec Can Yaman je hvězdou seriálů jako je Zasněná láska nebo Recept na lásku. Yaman si během televizní práce zakládá na tom, že mezi hereckým párem musí být viditelná chemie. Charismatický herec umí zapůsobit i u obyčejného mytí nádobí. Podívejte se na video.

Canovi jsem se nikdy neztratila

Recept na lásku (Bay Yanlış) je poslední televizní seriál, který Can Yaman natočil. Zajímavostí je, že seriálová produkce se vrátila k jeho herecké partnerce, se kterou pracoval na seriálu Příchuť lásky v roce 2017. To je v tureckém televizním byznysu celkem výjimečné.

„S Canem jsme spolu pracovali naposledy před třemi lety a zůstali jsme přáteli. Ačkoliv každý z nás následně nastoupil do jiných projektů, nikdy jsme spolu neztratili kontakt. A když jsme se potkali znovu, zjistili jsme, že jsme zase o něco vyspěli,“ říká herečka Özge Gürel. A Yaman její slova nedávno potvrdil.

Naopak s herečkou ze Zasněné lásky, Demet Özdemir, Yaman kontakt ztratil a nevídají se, což přiznal v jednom z posledních rozhovorů. Přitom právě s touto herečkou ho turecká média masivně spojovala i v rámci jejich milostného života, ačkoliv oba dva herci vše popírali.

A kolegyně z Receptu na lásku, Özge Gürel, má doma naštěstí několik let přítele, tureckého herce Serkana Çayoğlu, se kterým se potkala na natáčení.

Recept na lásku je na Turecko odvážný

Turecký seriál Recept na lásku pojal vztah dvou hlavních hrdinů poměrně odvážně. Jak říkají Turci – západně. Hlavní hrdina střídá ženy jako ponožky. Jen aby se náhodou nezamiloval. Zároveň se snaží své zoufalé sousedce najít budoucího manžela. O náznaky sexuálních scén tedy není nouze, což je pro turecké diváky hodně nezvyklé. „Romantické vztahy se v Turecku za posledních pár let také změnily, evidentní je to hlavně v Istanbulu. Milostné vztahy by měly být hlavně upřímné, o tom láska je,“ osvětluje herečka záměr autorů.

Není tedy divu, že v seriálu Recept na lásku, který můžete sledovat celý zdarma na iPrima.cz, by se napětí mezi aktéry dalo krájet i u obyčejného mytí nádobí. Podívejte se na video v úvodu článku.

Can Yaman jako budoucí Sandokan

Can Yaman se momentálně fyzicky připravuje na roli Sandokana, který se díky italské produkci po pětačtyřiceti letech vrací na televizní obrazovky. Vystudovaný právník začíná natáčet od září v Itálii a za každý díl Sandokana získá až 100 000 eur. Yaman je v Itálii velice oblíbený i díky tomu, že se při studiu na italském lyceu naučil mluvit plynně italsky. Proto také často vystupuje v tamních televizních pořadech.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.