zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Can Yaman a Recept na lásku: V podání tohoto herce může být sexy i mytí nádobí

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 13.04.2021
Turecký herec Can Yaman je hvězdou seriálů jako je Zasněná láska nebo Recept na lásku. Yaman si během televizní práce zakládá na tom, že mezi hereckým párem musí být viditelná chemie. Charismatický herec umí zapůsobit i u obyčejného mytí nádobí. Podívejte se na video.

reklama

Canovi jsem se nikdy neztratila

Recept na lásku (Bay Yanlış) je poslední televizní seriál, který Can Yaman natočil. Zajímavostí je, že seriálová produkce se vrátila k jeho herecké partnerce, se kterou pracoval na seriálu Příchuť lásky v roce 2017. To je v tureckém televizním byznysu celkem výjimečné.

„S Canem jsme spolu pracovali naposledy před třemi lety a zůstali jsme přáteli. Ačkoliv každý z nás následně nastoupil do jiných projektů, nikdy jsme spolu neztratili kontakt. A když jsme se potkali znovu, zjistili jsme, že jsme zase o něco vyspěli,“ říká herečka Özge Gürel. A Yaman její slova nedávno potvrdil.

 

Ferit a Nazli
Ferit a Nazli

Naopak s herečkou ze Zasněné lásky, Demet Özdemir, Yaman kontakt ztratil a nevídají se, což přiznal v jednom z posledních rozhovorů. Přitom právě s touto herečkou ho turecká média masivně spojovala i v rámci jejich milostného života, ačkoliv oba dva herci vše popírali.

A kolegyně z Receptu na lásku, Özge Gürel, má doma naštěstí několik let přítele, tureckého herce Serkana Çayoğlu, se kterým se potkala na natáčení.

Recept na lásku je na Turecko odvážný

Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)
Autor: FTV Prima Can Yaman v exkluzivním seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis)

Turecký seriál Recept na lásku pojal vztah dvou hlavních hrdinů poměrně odvážně. Jak říkají Turci – západně. Hlavní hrdina střídá ženy jako ponožky. Jen aby se náhodou nezamiloval. Zároveň se snaží své zoufalé sousedce najít budoucího manžela. O náznaky sexuálních scén tedy není nouze, což je pro turecké diváky hodně nezvyklé. „Romantické vztahy se v Turecku za posledních pár let také změnily, evidentní je to hlavně v Istanbulu. Milostné vztahy by měly být hlavně upřímné, o tom láska je,“ osvětluje herečka záměr autorů.

Není tedy divu, že v seriálu Recept na lásku, který můžete sledovat celý zdarma na iPrima.cz, by se napětí mezi aktéry dalo krájet i u obyčejného mytí nádobí. Podívejte se na video v úvodu článku.

Can Yaman jako budoucí Sandokan

Can Yaman má dokonalou postavu
Autor: archiv Prima Can Yaman má dokonalou postavu

Can Yaman se momentálně fyzicky připravuje na roli Sandokana, který se díky italské produkci po pětačtyřiceti letech vrací na televizní obrazovky. Vystudovaný právník začíná natáčet od září v Itálii a za každý díl Sandokana získá až 100 000 eur. Yaman je v Itálii velice oblíbený i díky tomu, že se při studiu na italském lyceu naučil mluvit plynně italsky. Proto také často vystupuje v tamních televizních pořadech.

reklama

Související témata: Recept na lásku , Can Yaman , Nový Sandokan , Sandokan , Zasněná láska , Příchuť lásky , Mr. Wrong , Bay Yanlis , turecké seriály online , Recept na lásku

reklama

Přečtěte si také

reklama