Can Yaman ze seriálu Recept na lásku: Od ušatého teenagera až k sex symbolu

Turecký herec Can Yaman láme ženská srdce napříč Evropou díky seriálům, jako je Zasněná láska nebo Recept na lásku. Málokdo však tuší, jak vypadal jednatřicetiletý herec a vystudovaný právník ještě jako dítě nebo teenager. Podívejte se na proměnu z roztomilého chlapce na sebevědomého muže, kterému svět leží u nohou.

Turecký herec Can Yaman nedávno oznámil, že se po pětačtyřiceti letech chopí role Sandokana, který se stal fenoménem i v tehdejším Československu. Cesta tureckého herce za slávou, ale i vysokoškolským titulem byla trnitější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Rodiče se poměrně záhy po narození Cana rozvedli, chlapec vyrůstal s matkou, s otcem má ale skvělý vztah, jak je často vidět na jeho instagramovém profilu. Podle slov tureckého herce si jeho otec žil jako Velký Gatsby, a tak měl mladý Yaman to privilegium vystudovat dobré školy v Turecku.

Studium italštiny

Jako střední školu si vybral italské lyceum Liceo Italiano, kde se naučil plynule italsky, z čehož čerpá dodnes a díky tomu se stal i miláčkem Itálie. Na italských televizních stanicích je už častým hostem a ženy z jižní Evropy dostává do kolen i to, že se s moderátorkami baví jejich rodnou řečí.

Právě na lyceu začaly jeho premiantské začátky. Během studia dokonce vycestoval do Spojených států amerických při jednom výměnném programu ve škole. Ve škole také hodně sportoval a zamiloval si hraní basketbalu.

Právnická fakulta a hodiny herectví

Can Yaman, kterého Češky dobře znají hlavně ze seriálu Zasněná láska (Prima LOVE ji momentálně vysílá každý den po 16. hodině), v roce 2012 vystudoval právnickou školu Yeditepe University Faculty, kde samozřejmě získal stipendium. Právničina ho ale za srdce nevzala tak jako herectví, a tak během právnické práce začal brát soukromé hodiny. Že to asi není obyčejný talent se ukázalo poměrně záhy, jelikož Yaman momentálně patří mezi nejúspěšnější turecké herce poslední doby. Yaman se právničiny nevzdal a společně s kamarády založil právnickou firmu.

Herectví pro něj ale bylo silnější. Po dvacítce se začal objevovat v televizních seriálech. První hlavní role se dostavila v Příchuti lásky, velkou slávu mu ale přinesl záhy seriál Zasněná láska.

Can Yaman v poslední seriálové roli Recept na lásku

Herce momentálně můžete vidět v televizi v seriálu Zasněná láska (tu najdete i on-line), ale i v exkluzivní premiéře v archivu iPrima.cz v nejnovějším seriálu Recept na lásku (Bay Yanlis). Po povinné vojenské službě zkrátil účes a divačky ho mohou od 1. února sledovat on-line v roli bohatého majitele baru, který na lásku nevěří, zatímco neustále naráží na Ezgi (Özge Gürelová), která je čerstvě po rozchodu, ale vdávala by se hned. A tak tato nesourodá dvojice uzavře dohodu...

Chcete se podívat na další sestřihy z nového tureckého seriálu Recept na lásku? Tady jsou!

On-line premiéra tureckého seriálu Recept na lásku

On-line premiéra seriálu Recept na lásku nabídne postupně všech 43 epizod, z nichž od 1. února bude každý všední den na stránce iPrima.cz nová epizoda ke zhlédnutí zdarma, dostupná pro všechny registrované uživatele. Pro nedočkavé divačky bude připravena i možnost zakoupení dalších dílů seriálu v exkluzivní předpremiéře, a to jak na iPrimě, tak ve stejnojmenné mobilní aplikaci i prostřednictvím HbbTV.

V Receptu na lásku už hraje dvojice, kterou divačky Prima LOVE dobře znají, miláčka žen Can Yamana a půvabnou Özge Gürelovou jste mohli vidět v seriálu Příchuť lásky. Ta je stále on-line ke zhlédnutí na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.