zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Přešlapy: David Novotný byl nevěrný! Manželka ho přistihla přímo u milenky

Přešlapy David Novotný k 10. dílu
Zdroj: Prima Přešlapy David Novotný k 10. dílu
Stella Novotná , Vydáno: 10.08.2021
Nevěra se bohužel leckdy nevyhne ani zdánlivě šťastnému manželství či partnerství. A co teprve, když to v něm zrovna neklape. To už pak chybí od pokušení k uskutečnění jen krůček. Vyprávět by o tom mohl i David Novotný, který jako Petr v seriálu Přešlapy neodolá své kolegyni. Jakou scénu mu ztropí manželka, když to zjistí a následně je i přistihne? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

reklama

David Novotný zažívá jako Petr v Přešlapech pořádnou manželskou krizi. Jeho žena Jana v podání Jitky Schneiderové, známé třeba i ze seriálu Přístav nebo Letiště, mu před nedávnem na rovinu řekla, že už ho nemiluje. Tenhle blesk z čistého nebe Petra pěkně srazil k zemi. O to víc, že Jana se zakoukala do jeho nejlepšího kamaráda Adama.

Přešlapy - Adam a Jana

Tajný románek mezi Jitkou Schneiderovou a Filipem Blažkem?

I když Petr Janu miluje a přál by si, aby bylo všechno jako dřív, sám tomu moc naproti nejde. Na pracovním teambuildingu totiž podlehne kolegyni Aničce, kterou si zahrála herečka Eva Leimbergerová, již aktuálně můžete vidět i v minisérii Linka. Aby byl vztahový spletenec dokonalý, právě Anička jeden čas chodila s Adamem. Ten byl rád, když se jí zbavil a považuje ji za blázna. Jeho reakce, když mu Petr přizná nevěru právě s ní, je tak nasnadě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přešlapy I (11) – Přiznání nevěry Adamovi

Jitka Schneiderová se jako Jana dozví o nevěře manžela 

Ačkoliv Petr Adama zapřísahal, že nesmí jeho tajemství nikomu vyzradit, Adam dlouho nečekal a pod vlivem alkoholu si pustil pusu na špacír. Svěřil se společné kamarádce Karolíně, a vše se tak samozřejmě oklikou dostalo až k Janě. Podívejte se sami, jak zuřila, když se o Petrově nevěře dozvěděla.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Přešlapy I (11) – Jana běsní

Adamovi se nakonec podařilo tu nejhorší scénu zažehnat a Petr tak neměl o provalení své nevěry ani tušení. Adam mu ale na rovinu řekl, ať to s Aničkou okamžitě skončí, jinak se Jana dozví pravdu. Bohužel, Petr si jeho varování k srdci nevzal. I když Jana věřila, že ji přestal podvádět, náhodou přišla na to, že není v práci, jak jí tvrdil. Na nic nečekala a vyrazila i s malým Adámkem k domu Aničky. Přistihla ji s Petrem zrovna ve chvíli, kdy se loučili. Jak zareaguje, když je spolu uvidí na vlastní oči? 

Proč se navzájem trápíme nevěrami?

S nevěrou by se mělo zacházet opatrně, daleko lepší pro vztah je flirt, říká koučka

Podaří se po tomhle fiasku Petrovi ještě udržet manželství? Nebo to myslí s Aničkou vážně? A co Jana, dokázala by mu odpustit?

Nezapomeňte sledovat další díl seriálu Přešlapy v úterý od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: seriál Přešlapy , seriál předpremiéra , David Novotný , Jitka Schneiderová , Filip Blažek , Soňa Norisová , Zuzana Norisová , David Matásek

reklama

Přečtěte si také

reklama