Seriály a filmy

23. března 2021 05:58

Exkluzivně: V seriálu Slunečná dojde k žádosti o ruku. Kdo si koho bude brát?

Co myslíte, koho čeká svatba? Janka a Týnu? Vildu a Karolínu? Toma a Eriku? Nebo profesora s Rózou? Napoví vám exkluzivní ukázka z úterní epizody seriálu Slunečná, který bude Prima vysílat od 20:15.

Hosté na Slunečné si začínají stěžovat na Julčina Vašíka. Vadí jim, že miminko po nocích brečí a budí je ze spánku. Týna i všichni ostatní na statku mají pro Julču s Vašíkem pochopení. Julii je ale jasné, že s dočasným bydlením na statku je třeba skoncovat.

Nejen proto, že Vašík ruší hosty, ale i pro zachování vztahu mezi Martinem a Julčou. Bydlení mezi čtyřmi stěnami s nemluvnětem totiž spokojenému partnerskému životu zrovna dvakrát nenahrává. Jenže jak prekérní situaci vyřešit? Pomoc se nabídne z naprosto nečekané strany!

Sledujte upoutávku úterní epizody seriálu Slunečná:

Franta Vacek končí v pozici starosty Slunečné. I po prohře ve volbách je naprosto rezignovaný, nerozhází ho ani Romanovo hloupé chování, ani to, kam bude Slunečná s Romanovým příchodem směřovat. Úplně nejvíc ale kašle Franta na Lídu, která se mu sice snaží všemožně podlézat, ale se zhrzeným manželem to nic nedělá.

Podívejte se na to ve videu:

Osud Slunečné ale rozhodně není ukradený Kratinovým, kteří se odmítají nechat ukolíbat Romanovými přísliby lepší budoucnosti. Je jim jasné, že Roman do Slunečné nic dobrého nepřinese. Přijdou proto s nápadem petice. Bude to ale na zastavení Romanových lotrovin stačit? Roman navíc nasadí silné kalibry a bude se snažit zalíbit místním.

Janek s Hanou se stále snaží dostat na stopu Johnovi. Jeho úmrtí policie vyloučila a prostřednictvím kontaktu na bezdomovce se ukáže, že si to John namířil na nádraží a do vlaku. Jenže kam? Podle všeho do Německa, kde by měl mít milenku. Že by ho opravdu tak vyděsila představa spořádaného života, že se vydal na útěk?

Ve Slunečné to ale zdaleka nebude jenom drama, odehrají se i pozitivní události. Jaké?

Mrkněte se na žádost o ruku v exkluzivní ukázce:

Jak Róza odpoví? A kde vůbec profesor vzal tolik peněz? To a mnohem víc se dozvíte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. Nezapomeňte, že Slunečnou můžete v iPrima Videopůjčovně sledovat dřív než v televizi!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.