Exkluzivní ukázka ze seriálu Sestřičky: Mery měla sex s Davidem. Zachrání ji kamarádky?

Sestřička Mery se znovu líbala se svojí bývalou láskou, doktorem Davidem Hofbauerem. Znamená to pro ni začátek dalšího trápení. Na druhou stranu má ale velkou výhodu, která jí může pomoct celou situaci přežít. Kamarádky.

Podle odborníků se vzájemné sdílení problémů mezi ženami rovná (co do úlevných pocitů) sezení u psychologa. Samozřejmě se najdou introvertní výjimky, většina žen má však ve svém životě minimálně jednu kamarádku, které může říct naprosto všechno. Autorka knihy O lásce a sexu Kateřina Janouchová dokonce říká, že intimnosti rozebírají raději společně, než s partnery: "Podle mých zkušeností si ženy o sexu povídají hlavně s kamarádkami."

To Mery ze seriálu Sestřičky má na kamarádky štěstí – Ema s Míšou ji dokážou vyslechnout i poradit. Jen se podívejte, jak společně hodnotily, když jim Mery vyprávěla o líbání u sanitky.

Kamarádské hodnocení polibku

Jenže jak Mery kamarádkám vysvětlí tuto událost? Opravdu se David vrhne na Mery v lékařském pokoji?

Fakt se tohle děje?

Sledujte seriál Sestřičky v pondělí a ve středu ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.