zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivně: Proč skončilo přátelství Petra Nárožného a Oldřicha Vlacha?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 04.10.2021
Petr Nárožný a Oldřich Vlach v novém seriálu Hvězdy nad hlavou hrají šarmantního doktora Mrázka a místního stařečka Aloise Karáska. Ti spolu po léta nemluvili. Nyní je ale osud, respektive architekt Veselý, opět svede dohromady. Co vlastně vedlo k jejich rozkolu?

reklama

Alois Karásek (Oldřich Vlach) se necítí dobře, naštěstí je zrovna poblíž Jan Veselý (Roman Zach), který u Karáska pátrá po svých rodičích. Starého pána uloží a hned vyráží s doktorem Mrázkem (Petr Nárožný), aby se na Karáska podíval.

2 největší hvězdy ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Mrázkovi se ale do setkání s Karáskem vůbec nechce. Proč? Starý přítel jej totiž před lety přestal vídat, nechal mu prý tehdy vzkázat, aby mu nechodil na oči. A tak tedy po léta nechodil.

Ve skutečnosti to ale bylo všechno jinak. Šlo totiž o ženskou. Oba pánové sdíleli city k Marušce. Ta si nakonec za manžela vzala Karáska a s doktorem se rozešla. Měla k tomu všemu ale své důvody, které nyní vyjdou konečně na světlo!

Spřátelí se opět i po tak dlouhé době dva staří fořti z Poběžovic? A jaký byl skutečný důvod architekta Veselého, proč svedl Mrázka s Karáskem opět dohromady? Na to se podívejte v 7. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou!

Petr Nárožný coby bonvivánský doktor Mrázek.

Petr Nárožný: Dlouho se nemohl smířit s tím, že jeho syn je gay

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , seriál hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama