Seriály a filmy

4. října 2021 18:20

Exkluzivně: Proč skončilo přátelství Petra Nárožného a Oldřicha Vlacha?

Hvězdy nad hlavou (7) - Jak to bylo s Maruškou

Petr Nárožný a Oldřich Vlach v novém seriálu Hvězdy nad hlavou hrají šarmantního doktora Mrázka a místního stařečka Aloise Karáska. Ti spolu po léta nemluvili. Nyní je ale osud, respektive architekt Veselý, opět svede dohromady. Co vlastně vedlo k jejich rozkolu?

Alois Karásek (Oldřich Vlach) se necítí dobře, naštěstí je zrovna poblíž Jan Veselý (Roman Zach), který u Karáska pátrá po svých rodičích. Starého pána uloží a hned vyráží s doktorem Mrázkem (Petr Nárožný), aby se na Karáska podíval.

2 největší hvězdy ze seriálu Hvězdy nad hlavou

Mrázkovi se ale do setkání s Karáskem vůbec nechce. Proč? Starý přítel jej totiž před lety přestal vídat, nechal mu prý tehdy vzkázat, aby mu nechodil na oči. A tak tedy po léta nechodil.

Ve skutečnosti to ale bylo všechno jinak. Šlo totiž o ženskou. Oba pánové sdíleli city k Marušce. Ta si nakonec za manžela vzala Karáska a s doktorem se rozešla. Měla k tomu všemu ale své důvody, které nyní vyjdou konečně na světlo!

Spřátelí se opět i po tak dlouhé době dva staří fořti z Poběžovic? A jaký byl skutečný důvod architekta Veselého, proč svedl Mrázka s Karáskem opět dohromady? Na to se podívejte v 7. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou!