Filip Blažek a David Novotný zatčeni kvůli drogám! Seriál Přešlapy je plný zvratů

V seriálu Přešlapy to pěkně vygraduje. Filip Blažek chce coby Adam dokázat přítelkyni Radce, že není žádný páprda. Nezvolí ale úplně vhodnou taktiku. Nenapadne ho nic lepšího než zajít s kamarádem na diskotéku a zkusit nějaké drogy. Vše se ale zkomplikuje a oba skončí na policejní stanici. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Když chcete své přítelkyni ukázat, že ještě nejste za zenitem, ale umíte to pěkně rozjet, existuje hned několik způsobů. Bohužel však ten, který zvolil Adam v seriálu Přešlapy, není úplně tím ideálním. Jeho snaha skončí fiaskem v cele předběžného zadržení. Společně s ním se do drogové šlamastyky dostane i jeho kamarád Petr v podání Davida Novotného, kterého jste mohli vidět třeba ve filmu Štěstí je krásná věc.

Zuzana Norisová vpálí Blažkovi, že je páprda!

Vše přitom začne docela nevinně a nenápadně. Adam s Radkou, kterou hraje Zuzana Norisová, jež si můžete pamatovat jako Moniku ze seriálu Vinaři, se poslední dobou nemůžou vystát. Každého štve na tom druhém něco jiného. To by nebylo až tak zvláštní, v dlouhodobém vztahu jsou taková období naprosto běžná.

Vše ale vyvrcholí v momentě, kdy se Adam vrátí domů a v bytě najde zhulenou a opilou Radku s ještě pubertální sousedkou. Když začne Adam s kázáním, Radka si to nenechá líbit a označí ho za páprdu, který se snad už narodil s mentalitou středního věku. Ten zase vpálí Radce, že se chová jako rozmazlený fracek. To už Radka na nic nečeká a jednu Adamovi vrazí.

Celý incident vyprovokuje Adama k odvetě. Chce sám sobě, ale především Radce dokázat, že není žádný páprda a pořád to umí rozjet. Proto když je Radka na dámském večírku, naverbuje kamarády a zajdou společně do klubu. To ale není všechno. Adam má v plánu odvázat se také pomocí omamných látek a hned u vstupu se začne shánět po extázi.

David Novotný i Filip Blažek nakonec skončí na policii

Poté, co je jeden z přítomných kluků ošidí a nepociťují na sobě žádné účinky drogy, to stále nechtějí vzdát a hledají jiného prodejce. V ten moment ale dojde k velkému nedorozumění. Jakmile Adam uvidí vedle domnělého dealera mladou sousedku, se kterou se Radka tak vyřádila, nezaváhá a začne ji gentlemansky bránit a drogy vymlouvat. Vše se zvrhne ve rvačku, během níž je Petrovi podstrčen balíček drog. Oba tak skončí na výslechu u policie.

Jak tohle dopadne? Uzná policie, že jsou Adam s Petrem nevinní a nemají s prodejem drog nic společného? A co udělá Radka, které se mezitím na večírku dvoří jiný muž, až zjistí, do jakého maléru se Adam dostal?

Další díl seriálu Přešlapy sledujte v úterý od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.