Kristýna Frejová se vdává v seriálu, v životě vlastní svatbu nezažila. Proč?

Charismatická herečka Kristýna Frejová oblékla svatební šaty pouze jednou a to během natáčení jednoho z posledních dílů seriálu Sestřičky. V osobním životě se devětačtyřicetiletá herečka do svatby nikdy nehrnula. I tak vychovává dceru, o příteli v poslední době mlží. Proč tato nezávislá žena před oltářem nikdy nestanula?

Kristýna Frejová patří mezi nezávislé ženy, které jdou svou životní cestou. Na vlastní svatbu, alespoň tu televizní, si musela počkat poměrně dlouho. Scénář posledního dílu seriálu Sestřičky jí tak na oplátku předepsal svatbu jako řemen. Seriál spojí dvě postavy, na které by si v prvním díle Modrého kódu, který Prima odvysílala v březnu 2017, rozhodně nikdo nevsadil – Kristýnu Frejovou alias MUDr. Emu Vlčkovou a Romana Zacha alias MUDr. Romana Vilkina. Zatímco Zach před oltářem nestál zdaleka poprvé, pro Kristýnu Frejovou to byla premiéra.

Svatba? Po té Kristýna Frejová nikdy netoužila

Natáčení seriálu ji tak přeneslo do situace, kterou zažívala poprvé a naoko. „Ani před kamerou, ani v životě jsem svatbu neměla. Svatby jsou bezvadné, je to skvělá věc, když je cizí. K té mojí zatím nedošlo,“ říká Kristýna Frejová, která má z předešlého patrnerství s muzikantem Jakubem milovanou dceru Ráchel. „Nejsem vdavekchtivá a nikdy jsem nebyla. Ještě nenastal ten moment, abych si byla jistá, že s tím člověkem chci strávit zbytek života, abych řekla ano. Třeba si budu jistá v příštím životě nebo v pozdějším věku,“ nezavrhuje možnost svatby Kristýna.

Ač herečka nemá o muže nouzi, single život jí vyhovuje a do manželství se za každou cenu nežene. „Nepatřím k těm, kteří by to chtěli uspěchat jen kvůli mejdanu, kterému se říká svatba, a vzít si jen tak někoho,“ uvažovala před nedávnem ve svatebním salónu, kam ji její role přivedla vůbec poprvé.

Frejová poznala přítele díky zesnulému kamarádovi

K oltáři ji nedostal ani zatím její poslední přítel Honza, se kterým se seznámila na vodě a kterého jí podle Kristýny dohodil již zesnulý kamarád Jaroslav Šmíd přezdívaný Jerry, známý z filmu Doktor od jezera hrochů. „Přijeli jsme do takového skvělého kempu, který se jmenuje U veverek, a tak já jsem chytla nostalgickou náladu, protože tady jsme s Jerrym zažili spoustu krásných věcí, moc srandy a vždycky jsme tam pili zelenou,“ popisovala herečka okolnosti seznámení.

„Tak jsme si u okénka dali zelenou, vedle seděli takoví sympatičtí kluci a říkali, že nás pozvou na panáka, tak jsme tedy pili celý večer, vlastně celý kemp. Vlastně jsme pili na Jerryho a od té doby jsem se svým přítelem. Takže říkám, že to byla Jerryho nebeská seznamka,“ zavzpomínala dcera hereckých hvězd Věry Galatíkové a Ladislava Freje. Zda se od roku 2019 něco na jejich vztahu změnilo, seriálová představitelka doktorky Vlčkové nekomentuje.

Poslední díl seriálu Sestřičky uvidí diváci televize Prima ve středu 23. června ve 20:15. Co se v Rubavě v posledním díle Sestřiček stane, je zahaleno tajemstvím, autor seriálu ale slibuje napínavou podívanou. „Můžu slíbit, že se nám tam povedlo unikum v rámci nekonečných seriálů – udělat díl ze žánru katastrofického filmu se všemi žánrovými zápletkami. Takové malé skleněné peklo v Rubavě,“ naznačuje šéfautor seriálu Sestřičky David Litvák.

Poslední díl seriálu Sestřičky sledujte ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.