Seriály a filmy

6. září 2021 05:00

Aneta Gretzová

Kuchyňská lovestory: Foodblogery Jirku s Marikou neznechutila ani Crohnova choroba. Naopak!

Prostřeno! (16) - Týden ovládnou foodblogeři

Jiřího a Mariku Kučovi v manželství spojuje velká záliba ve vaření, díky které můžou sdílet svoje zaměstnání! V pondělním díle populárního pořadu Prostřeno! se podělí o svůj recept na spokojený život i plný žaludek!

V pondělí se k plotně postaví společně fungující pár nejen v osobním, ale také v pracovním životě. Marika a Jiří Kučovi, kteří provozují blog Kitchen story. První hostitelé tohoto týdne tak budou mít oproti zavedeným pravidlům jednu zásadní výjimku. Mohou soutěžit nezvykle v tandemu.

Láska u Mariky a Jiřího prochází žaludkem. Podívejte se:

Dalo by se říct, že pro tyhle dva snad ani neexistuje nic přirozenějšího, než je společné poletování mezi hrnci a pánvičkami. Už skoro sedm let se naplno věnují blogu, který nese příznačné jméno „Manželé v kuchyni“. Jak se manželé Kučovi vůbec dostali k dráze profesionálních foodbloggerů? Marika měla ke gastronomii vždycky blízko, oba její rodiče jsou totiž kuchaři. Zato Jirkova cesta k blogování o jídle byla o poznání trnitější. Než se vypracoval na dostatečnou úroveň, musel absolvovat množství kurzů a jak sám říká, zažil si přitom i dost kuchařských přešlapů.

Jaká byla cesta ke společnému foodlogu? Podívejte se:

Marika a Jirka uvítají hosty v moderně zařízeném bytě, kterému vévodí perfektně vybavená kuchyň.

Na první pohled idylický pár ale neměl životní cesty vždy jen zalité sluncem. „Během doby, co jsme blogovali, Jirkovi diagnostikovali Crohnovu chorobu,“ popisuje nečekanou životní změnu Marika. To znamenalo podřízení jídelníčku přísným omezením ze dne na den a konec vaření podle chuti. „Tehdy jsme si mysleli, že s blogem skončíme, připadalo nám, že vařit opravdu dobře v rámci tak velkých omezení není možné. Ale naši fanoušci z blogu nás opravdu hodně podpořili a to nás nakoplo. Doslova," říkají dnes manželé, jejichž cílem je, ukázat lidem, že i s touto chorobou se dá skvěle najíst. Inspirujte se recepty Kitchen Story.

Co na dvojitou výhodu Kučových řeknou soupeři? Zjistíte v pondělním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.