Lásko moje, patříme k sobě! Exkluzivní ukázka ze Sestřiček vás dojme, možná i rozčílí

Sestřičky (59) - upoutávka

Mysleli jste si, že Mery opravdu zavře oči před vzájemnou láskou mezi ní a Davidem? A šlo by to vůbec? S pondělním dílem seriálu Sestřičky se odpovědi, která většinu diváků tolik trápí, opět o něco přiblížíme. Pusťte si slíbenou exkluzivní ukázku níže.

Má doma fajn chlapa, který ji miluje a čeká s ním dítě. Pro mnohé ženy splněný sen, pro Mery však naopak. Vždyť jak pravidelný divák seriálu Sestřičky dobře ví, Mery má v srdci jiného muže.

Bezelstný Michal Tomášek (Saša Rašilov) ještě prosí po hospitalizaci Mery v nemocnici Rasputina, aby ji tam nechal o pár dní déle. Bojí se o zdraví milované ženy a budoucího dítěte.

Asi není náhoda, že si David Hofbauer (Marek Němec) najednou dobrovolně bere navíc noční směny? „Stačí, když se na mě podívá, dotkne se mě… Chceme být alespoň chvíli spolu,“ svěří se, do Davida po uši zamilovaná Mery kamarádce Emě (Kristýna Frejová). Pak přijde noc a s ní i její milovaný...

Exkluzivní ukázka: David Hofbauer líbá Mery. „Lásko moje, my dva k sobě patříme!"

Kdy a jestli vůbec se David s Mery stanou legalním párem a konečně si svoji vzájemnou lásku začnou užívat naplno a bez skrývání? Odpověď na tuto otázku, kterou si od návratu Davida Hofbauera do Rubavy tolik přejeme znát, bude zase o něco aktuálnější s pondělní premiérovou epizodou seriálu Sestřičky.

Sledujte další premiérový díl seriálu Sestřičky v pondělí ve 20:15 na Primě.