Je to moje dítě! Michal ze Sestřiček vyhlašuje Davidovi válku

Sestřičky (69) - upoutávka

Už to vypadalo, že v seriálu Sestřičky nastal kolem těhotné Mery klid a všichni aktéři milostného trojúhelníku spolu budou normálně vycházet. To se ale nestane. Mery netuší, že Michal má v plánu svést boj nejen o své dítě, ale i o ni.

Po vypjatých emočních chvílích, které během poslední doby Mery v Sestřičkách zažila, přišlo období relativní pohody. Na nátlak Davida přiznala Michalovi, že dítě, které čeká, je jeho. Bez hádek a zbytečných scén se dohodli, že Michal se bude o svoje dítě také starat a zapojí se do výchovy, i když jen částečně a na dálku, protože hodlá dát v Rubavě výpověď. Ačkoliv je David rád, že zná Michal konečně pravdu, a doufá ve vylepšení jejich vztahů, Mery je stále trochu nesvá z toho, jak spolu budou prozatím jako kolegové v práci fungovat.

Proto když ji David požádá, aby pacienta s vážným zraněním od granátu operoval společně s Michalem, je Mery zaskočená a snaží se mu to rozmluvit. David ale trvá na svém a argumentuje cennými zkušenostmi Michala z válečných zón. K překvapení Mery se žádné drama nekoná a oba doktoři splní své pracovní povinnosti na výbornou bez jakýchkoli sporů.

Náhlý obrat

Vše se ale změní v momentě, kdy David ošetřuje zranění malého chlapce. Dítě se brání, brečí, jeho hysterická matka na Davida řve tak, až už to nevydrží a naštvaně odchází pryč, aniž by dokončil ošetření. Když se pak Michal potká s onou vystresovanou matkou a ta si na Hofbauera stěžuje a tvrdí, že by ho neměli pouštět k dětem, začne tahle poznámka vrtat Michalovi v hlavě. A nečekaně otočí o sto osmdesát stupňů.

Je to moje dítě!

Počká si na Davida před budovou urgentu a oznámí mu, že si to rozmyslel a v Rubavě zůstává. Navíc se prý rozhodl, že ho nenechá vychovávat svoje dítě. „Seš nespolehlivej a labilní člověk,“ vmete Davidovi do očí. „Je to moje dítě. Ty nás nerozdělíš. Já budu o Mery bojovat, chápeš to?“ pokračuje odhodlaně Michal. Zaskočený David se ptá: „To je něco jako vyhlášení války?“ „Jo!“ odpoví bez váhání Michal a dodá, že pokud se nad tím David zamyslí, musí mu být jasné, že nemůže vyhrát.

Jak tohle dopadne? Splní Michal svoje výhrůžky? A co na to řekne nicnetušící Mery?

Nezapomeňte sledovat další díl seriálu Sestřičky již v pondělí od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.