Sledujte předpremiéry hitů Primy: Hvězdy nad hlavou, 1. MISE, Slunečná i Dvojka na zabití

V on-line předpremiéře se můžete podívat na nové díly seriálů podzimní Hvězdné sezóny televize Prima. V iPrima Videopůjčovně jsou dříve než v televizi epizody seriálů 1. MISE, Dvojka na zabití, Hvězdy nad hlavou či seznamovací show První večeře. O krok napřed lze být i s dalšími příběhy hrdinů ze Slunečné.

Užijte si předpremiéry seriálových novinek on-line a bez reklam na webu iPrima.cz!

1. MISE dříve než v televizi

Nový český seriál o obdivuhodné profesi vojenských lékařů běží v televizi vždy ve středu ve 20:15. Ojedinělý děj nás rovnou vhodil do speciálního armádního projektu 1. MISE, jehož cílem je vybrat nejlepší vojenské zdravotníky pro mezinárodní oddíl rychlé reakce. Účastníci kurzu mezi sebou soupeří o čtyři místa v prestižní jednotce. Výcviku dominují dva primáři, internista plukovník Hofman a doktor Hofbauer. Jak dopadne jejich profesní i osobní souboj?

Zázemí 1. MISI poskytuje nemocnice v Rubavě, která se stala nemocnicí vojenskou, ale nadále zajišťuje i zdravotní péči pro okolní okresy.

Hvězdy nad hlavou v on-line předpremiéře

Venkovská romance plná hereckých es a prostoupená typickým českým humorem zaručeně prodlouží léto! Nový seriál Hvězdy nad hlavou vysíláme na Primě v pondělí. Vy však můžete být každý týden o krok napřed a na pokračování seriálu se podívat dříve než v televizi.

Hlavní hrdinkou romantického komediálního seriálu je veterinářka Lucie Boučková v podání Terezy Kostkové. Lucie zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama je jednoho dne postavena před volbu, kdy se musí správně rozhodnout mezi dvěma muži, aby našla pravou lásku a zajistila šťastnou budoucnost pro sebe a svého syna Filipa (Filip Antonio).

Se seriálem Hvězdy nad hlavou se na televizní obrazovky vrátili i velcí herci, jako jsou Petr Nárožný a Oldřich Vlach. V hlavních rolích dále zazáří Bolek Polívka, Roman Zach, Roman Vojtek, Pavel Zedníček, Kateřina Marie Fialová, Veronika Žilková, Václav Kopta, Jitka Smutná, Veronika Khek Kubařová, Miroslav Táborský a další.

Dvojka na zabití

Dvojka na zabití aneb Když se sejde morous a puntičkářka! Také tento seriál FTV Prima s Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou v hlavních rolích vás bude bavit. Kriminálka s komediálním nádechem totiž stojí na starém známém tvrzení, že protiklady se přitahují. A neexistují větší protiklady než detektiv Rykl a vyšetřovatelka Světlá. Seriál Dvojka na zabití vysíláme v sobotu na Primě ve 20:15! Kdo nevydrží, může si další díl přehrát v předpremiéře hned:

Předpremiéra seznamovací show První večeře

První večeře je seznamovací reality show podle celosvětově úspěšného britského televizního formátu First Dates. I v tomto případě platí, že si nejnovější díl můžete pustit v předpremiéře:

O co v show První večeře jde? Nezadaní lidé různého věku i zálib se naslepo seznámí u první večeře v luxusním a příjemném prostředí. To vše za přítomnosti kamer. A protože láska prochází žaludkem, pořadem provede populární kuchař Zdeněk Pohlreich, který bude první setkání hostit ve své pražské restauraci Divinis a romantická setkání proloží svým typickým humorem. Na konci každého dílu První večeře se účastníci svěří Zdeňkovi Pohlreichovi, jestli mají chuť setkat se ještě jednou.

Další díly seriálu Slunečná dříve než v TV

Romantická sága pokračuje. Janek Linhart a Týna Popelková k sobě sice patří, než si ale budou moci užívat vzájemné blízkosti a lásky, ještě si chvilku počkají. Stejně jako vy, diváci. Díky předpremiérovým epizodám se ale na Slunečnou a své oblíbené hrdiny můžete podívat dříve než v televizi a užít si jejich osudy třeba právě teď!

Týna a Janek přitom nejsou jediný pár, na jehož štěstí čekáme. Také druhá sestra Popelková, Sylva, zdá se, dojde svého štěstí s Vildou. Nejprve se ale musí kulantně zbavit svého přítele, lékaře Jirky. Jaký plán vymyslí?

A jak dopadne kauza Predrag? Opravdu se Jankovi falešnou svatbou s bodyguardkou Evou podařilo mafiána přesvědčit o tom, že s Týnou skončil? Nebo je Jankova láska v ohrožení tak jako jejich nenarozené miminko?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.