Jan (50) se při seznamování rozpovídá o přípravách na smrt. Co na to mladice Lenka?

První večeře (5) - Jan s Lenkou o zdraví

Chcete se seznámit? Pak nikdy neříkejte na prvním rande to, co řekl Jan (50) v oblíbené reality show rozjařené společnici Lence (38).

Osmatřicetiletá Lenka z Prahy se během rande naslepo potká s padesátiletým Janem z Ústí nad Labem. Nikdy předtím se neviděli. Ona je usměvavá a upřímná. On působí zamyšleně a upjatě. Jak se ukáže hned po příchodu do restaurace, kde se seznamovací show odehrává, od nervozity, která během takového setkání naslepo svazuje určitě každého, si může tentokrát ulevit sklenkou alkoholu akorát dáma. Jan musí abstinovat, protože na večeři přijel autem.

„Jsem velmi společenská, přátelská a mám ráda legraci,“ hlásí o sobě Lenka a hned po uvítací skleničce se nebrání další. „Prosecco je výborný, dolejváme!“

O typu muže pro další život nemá přesně dané představy. „Můžu být s chlapem, kterému je třicet i padesát. Jsem soběstačná ženská, pracuju na plný úvazek," říká samostatná matka tří synů a ještě hrdě dodává, že na všechno si vydělá a všechno si zaplatí.

V padesáti v důchodu

„Donedávna jsem podnikal. Jednoho dne jsem si řekl, že přestanu a šel jsem do důchodu. Mám spoustu aktivit, nějaké lehčí sporty. Taky mám zahradu a hlavně dceru, která studuje vysokou školu a o kterou se starám,“ shrnuje o svém životě Jan, který prý není příznivcem internetových seznamek. „Je to plýtvání času… To radši půjdu spát.“

Aktivní přípravy na smrt

V průběhu první společné večeře se dvojice dostala až k otázkám rozdílu věku a zdraví. Lenka Janovy roky navíc neřeší. „Ty jo. Vy chlapi jste jak víno! Vy zrajete věkem,“ odpoví mu. On si ale nedá s narážkami na svůj vyšší věk pokoj. „Já každou neděli místo do kostela chodim do lesa. Lehnu si tam na zem…“ začne seznamovat Lenku s pravidelným rituálem a předvádí, jak si při něm hází rukama na hruď hlínu. „Abych si zvykal. Až budu v hrobě.“ Pak se Jan vytasí s otázkou, která se nejspíš po odvysílání show stane slavnou.

Klapne to Janovi s Lenkou podle astrologie? On je Střelec a ona Blíženec. Hodí se k sobě podle partnerského horoskopu?

Jan se bojí o Lenčino zdraví

„Jak ty seš na tom zdravotně?“ Optal se Jan již alkoholem značně uvolněné partnerky, která si mezitím objednala další skleničku. „Zdravotně jsem na tom úplně v pohodě, od hlavy až k patě. Jsem ještě mladá,“ reagovala se smíchem Lenka. „Měla by sis trošku dávat pozor se zdravím, aby ses třeba neuchlastala,“ překvapil rozjetou Lenku její společník. „To je první sklenička… To mě budeš takhle kritizovat?“ Bránila se zaskočeně Lenka. „Já myslím, že je to první láhev,“ upřesnil svoje pozorování Lenky zcela střízlivý Jan.

Alkohol by zřejmě nemusel být jediným problémem v případném vztahu této dvojice. „Sedí jak naštvanej páprda, kouká na lidi a neusmívá se. A to mně vadí,“ nechala se záhy slyšet Lenka ve zpovědnici pořadu. „To je moje ústecká póza. Musím se tvářit nasraně, protože pak mě nikdo neotravuje,“ bránil se Jan.

Přeskočí mezi Lenkou a Janem jiskra? Půjdou na další rande? První večeře v pondělí ve 21.35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.