Další rvačka v Sestřičkách: Ty jsi ji zabil! David se nedokáže smířit se smrtí Mery

Náhlá smrt Mery v seriálu Sestřičky otřásla celou Rubavou. Nejvíc ale logicky zasáhla její dva osudové muže – Davida a Michala. Jak se s nastalou situací vyrovnávají? Koho bude David obviňovat ze smrti Mery? A proč se strhne další rvačka? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Nečekaný odchod všemi milované Mery zasáhne v seriálu Sestřičky celý urgent. Každý se s její smrtí snaží nějak vyrovnat. Někdo to zvládá líp a drží se, někdo se hroutí. Nejhůře jsou na tom samozřejmě Michal s Davidem. Poté, co Michal oznámil smutnou zprávu Markétě, drží se, co může. Stále je oficiálně manželem Mery, a tudíž chtě nechtě musí řešit i praktickou stránku tragické události včetně plánování pohřbu nebo odklizení věcí Mery z její kanceláře. Právě to se ale stane příčinou dalšího sporu mezi ním a Davidem.

David vletí za Michalem, prudce rozhrne plentu a bez ohledu na to, že Tomášek zrovna vyšetřuje pacienta, zostra na něj vyjede: „Co na to šaháš, na ty její věci? To není tvoje záležitost,“ nebere si servítky David. „Hele Davide, ty seš úplně mimo,“ zachovává zpočátku klid Michal. „Já nejsem mimo. Rozešla se s tebou, všiml sis toho? Co na to šaháš?“ trvá si na svém David a z jeho hlasu je cítit urputná bojovnost. Je jak posedlý a znovu se útočí na Michala, kde jsou její věci: „Myslíš, že nevím, že sis to nechal? Víš co, jsou v krabici na lékařáku, klidně si to všechno vem,“ dojde už trpělivost Michalovi a spustí na Davida stejným tónem.

David řve na Michala: Ty si jí zabil!

„Já jsem si nechal jenom jednu jedinou fotku. A na tý je Mery se svou rodinou, kterou ty jsi zničil!“ cedí skrz zuby naštvaný Michal. David je vzteky bez sebe, blábolí jedno přes druhé a nakonec se na Michala vrhne se slovy: „Jestli někdo, tak jsi ji zabil ty!“ Oba vybuchnou a začnou se rvát jako psi přímo na urgentu nejen před personálem, ale i před zraněným, kterého Michal ošetřoval. Během rvačky dokonce spadnou k němu na postel a povalí i dotyčného pacienta.

Okamžitě k nim přiběhne Míša s Emou a snaží se je od sebe dostat. To se jim ale nedaří a nakonec musí nechat zavolat ostrahu. Jak se k této situaci postaví primář Žák? Obejde se jejich šarvátka i nyní bez větších následků? Nebo bude muset jeden z nich rubavský urgent opustit?

Na vyhrocený díl seriálu Sestřičky se dívejte ve středu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.