Seriály a filmy

2. prosince 2021 05:55

Aneta Gretzová

Zdeněk Pohlreich tajně v Prostřeno! Kdo první zjistí, že se schovává v kuchyni?

Prostřeno! XXIV (79) - Zdeňkovo menu

Zdeněk Pohlreich opět mezi amatérskými kuchtíky! Tentokrát v přísném utajení přispěchá na pomoc kamarádovi. V tomto týdnu v oblíbeném pořadu vaří moderátoři rádií a pro kolegy přichystali nejedno překvapení.

Není tomu tak dávno, co Zdeněk Pohlreich v Prostřeno! poměřil své síly s dalšími špičkovými šéfkuchaři. Po jeho boku tenkrát soupeřili Václav Frič, Jaroslav Sapík, Gianfranco Coizza a Khanh Ta. Situace se ale mění a oblíbený český kuchař se nyní přesouvá z role hostitele do pozice šedé eminence. Dlouholetý přítel a oficiální hostitel čtvrtečního večera Petr Vejvoda si ho totiž pozval na utajovanou výpomoc do kuchyně!

Podívejte se, jak se Michal Kavalčík vrátil zpět po pauze do Prostřeno!:

Všichni soutěžící tohoto týdne od Petra čekají českou klasiku plnou knedlíků, omáček a vývarů. Menu, ve kterém hrají prim jídla jako gazpacho s krevetami nebo filet Rossini, tak všem vytře zrak. Půjde snad o první náznak toho, že si Petr na pomoc přivolal ostříleného profesionála? Oba pánové budou v průběhu příprav tvořit sehranou dvojku, nebude však úplně jasné, kdo je pomocná síla, a kdo šéfkuchař.

Podívejte se, jak Zdeněk Pohlreich dostane stížnost na steak:

Do příjezdu hostů půjde vše jako po másle. Utajení Zdeňka Pohlreicha ale začne být v ohrožení, hned jak se soutěžící usadí ke stolu. Šuškání, štrachání a syčení přicházející z kuchyně bude vyvolávat silná podezření, že se tam někdo schovává.

Michal Kavalčík nebude dlouho vyčkávat a svou teorii si ověří vynalézavou cestou – se stížností na studený steak pošle Petra zpět ke sporáku. „Došlo mi, že to udělal záměrně, protože už Petra z něčeho podezříval. Skvěle Petrovi nahrál, aby mohl pana Pohlereicha uvést a udělat tak překvapení,“ popisuje moment odhalení poslední hostitelka týdne Klára. Půjdou za Zdeňkovu pomocnou ruku body dolů, nebo hosté naopak ocení bezkonkurenční úroveň jídel? To se dozvíte ve čtvrtečním Prostřeno!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.