zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Adéla Gondíková: V seriálu Sestřičky Modrý kód hraje tak trochu sama sebe, dokonce i miminko má doma!

David Laštovka , Vydáno: 14.10.2020
Herečka Adéla Gondíková si splnila svůj sen. V seriálu TV Prima Sestřičky Modrý kód hraje zdravotní sestru, kterou se kdysi skutečně toužila stát.

reklama

„Péče o druhé mi přijde přirozená. Když jsem se na zakládce rozhodovala, kam dál, zdrávka byla vážná volba. Pocházím ze Sokolova, jedna byla v Karlových Varech, druhá v Chebu. Hodně holek od nás tam zamířilo. Nakonec jsem si ale přihlášku nepodala. Starání o lidi mě baví, ale dostala jsem strach z té zodpovědnosti. Že bych třeba podala jiný lék nebo špatně vzala krev,“ prozradila Adéla. 

O to víc si teď natáčení v roli zdravotnice, kde nemůže nic pokazit, užívá. „Postava Míši, kterou ztvárňuji, mě nesmírně baví. Jde hodně ze mě. Navíc mě těší, jaká skvělá parta se tam sešla. Moje kamarádky představují Kristýna Frejová se Sabinou Laurinovou, se kterými se známe už od školy a od té doby se potkáváme při různých projektech. Tudíž nemusíme přátelství ani předstírat. Děkuji tímto scenáristům,“ dodala s úsměvem sympatická herečka. 

Totální čtyřnohá láska

 V seriálu Sestřičky Modrý kód má Adéla dvě děti, dceru v pubertálním věku a k tomu miminko. V osobním životě má šestnáctiletou dceru s hercem a hudebníkem Ondřejem Brouskem. Nabízí se proto otázka, zda se jí postava maminky pečující o malé robátko nezalíbila natolik, že by si se současným manželem, hercem Jiřím Langmajerem ještě jedno nepořídili. „My teď jedno miminko doma máme. Štěně retrívra, fenku Maybe. Dcera Nelinka si pejska přála celý život, tak teď se konečně dočkala. Studuje v Benešově zemědělku – veterinu a ve třídě byla jediná, kdo neměl žádné zvířátko. Nikdy jsem psa neměla, ani jsem po něm netoužila, ale teď jsem za něj šťastná. Je to totální láska, což jsem vůbec nečekala. Máme ji jako dítě. Ten, kdo řekl, že se štěstí nedá koupit, zapomněl na štěňata, to je taková krása a radost,“ rozplývala se Adéla. 

Adélu Gondíkovou můžete vidět v seriálu Sestřičky Modrý kód vždy v pondělí a ve středu od 20.15 na TV Prima.

Oslavenkyně Adéla Gondíková

Narozeninová oslava Adély Gondíkové během natáčení seriálu Sestřičky. Čím ji šokovala Laurinová?

reklama

Související témata: Sestřičky , Sestřičky Modrý kód , seriál sestřičky modrý kód , Adéla Gondíková , Jiří Langmajer , Gondíci , miminko , sestřičky online , seriál online

reklama

Přečtěte si také

reklama