Adéla Gondíková: V seriálu Sestřičky Modrý kód hraje tak trochu sama sebe, dokonce i miminko má doma!

Herečka Adéla Gondíková si splnila svůj sen. V seriálu TV Prima Sestřičky Modrý kód hraje zdravotní sestru, kterou se kdysi skutečně toužila stát.

„Péče o druhé mi přijde přirozená. Když jsem se na zakládce rozhodovala, kam dál, zdrávka byla vážná volba. Pocházím ze Sokolova, jedna byla v Karlových Varech, druhá v Chebu. Hodně holek od nás tam zamířilo. Nakonec jsem si ale přihlášku nepodala. Starání o lidi mě baví, ale dostala jsem strach z té zodpovědnosti. Že bych třeba podala jiný lék nebo špatně vzala krev,“ prozradila Adéla.

O to víc si teď natáčení v roli zdravotnice, kde nemůže nic pokazit, užívá. „Postava Míši, kterou ztvárňuji, mě nesmírně baví. Jde hodně ze mě. Navíc mě těší, jaká skvělá parta se tam sešla. Moje kamarádky představují Kristýna Frejová se Sabinou Laurinovou, se kterými se známe už od školy a od té doby se potkáváme při různých projektech. Tudíž nemusíme přátelství ani předstírat. Děkuji tímto scenáristům,“ dodala s úsměvem sympatická herečka.

Totální čtyřnohá láska

V seriálu Sestřičky Modrý kód má Adéla dvě děti, dceru v pubertálním věku a k tomu miminko. V osobním životě má šestnáctiletou dceru s hercem a hudebníkem Ondřejem Brouskem. Nabízí se proto otázka, zda se jí postava maminky pečující o malé robátko nezalíbila natolik, že by si se současným manželem, hercem Jiřím Langmajerem ještě jedno nepořídili. „My teď jedno miminko doma máme. Štěně retrívra, fenku Maybe. Dcera Nelinka si pejska přála celý život, tak teď se konečně dočkala. Studuje v Benešově zemědělku – veterinu a ve třídě byla jediná, kdo neměl žádné zvířátko. Nikdy jsem psa neměla, ani jsem po něm netoužila, ale teď jsem za něj šťastná. Je to totální láska, což jsem vůbec nečekala. Máme ji jako dítě. Ten, kdo řekl, že se štěstí nedá koupit, zapomněl na štěňata, to je taková krása a radost,“ rozplývala se Adéla.

Adélu Gondíkovou můžete vidět v seriálu Sestřičky Modrý kód vždy v pondělí a ve středu od 20.15 na TV Prima.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.