Chcete zaručený úspěch u mužů? Buďte ženštější!

Jak lehce získat nového chlapa, kapku větší dávku optimismu, vyšší sebevědomí, skutečný pocit spokojenosti a jak si je snadno udržet? Uvolněte se a užívejte si své ženství.

Dejte nohy na stůl

Je to společensky nepřípustné, ale nesmírně dobře působí tahle poloha na duši. Navíc se v ní skvěle přemýšlí o životě. O tom, do jakých rolí jste v něm kdy byla obsazena. Zamyslete se nad tím, jakou z nich hrajete ráda, která vám je šitá přesně na tělo a do které jste byla dotlačena okolnostmi. Kterou ze svých životních rolí byste jednoznačně hrála jinak, kdyby… INSPIRACE Č. 1 – Není žádné kdyby, jste jen vy sama a chcete-li některé ze svých rolí v životě změnit, nikdo jiný to za vás neudělá. Vy už přece dobře víte, které to jsou!

  • Do nosu vám nenaprší

Sebevědomí je potvora, kamarád na baterky. Vytratí se vždy, když ho člověk nejvíce potřebuje. Dobrá zpráva je, že nejde o chronickou absenci. I tohoto nevděčného přítele si lze pár lehkými triky naklonit na svou stranu. Nebojte se, že vám naprší do nosu, když zvednete bradu o něco výš a po chodníku budete kráčet pěkně zpříma.

INSPIRACE Č. 2 – Vnitřní sebevědomí lze získat jednoduše „po-vrchní“ cestou. Investujte do nového spodního prádla, do oblečení, co vám doopravdy padne, nechte se nalíčit, pusťte se do hubnutí. UPOZORNĚNÍ: Pokud všechny tyhle aktivity podstoupíte navíc ve spolupráci s odborníky – změny jsou z 85 % trvalé!

  • Na hledání chyb snad máme všichni diplom

Jde o ryze českou vlastnost, vyladěnou do nejjemnějších detailů. Čím to, že přesně víme, co by ten druhý dělat neměl, jak by se chovat neměl, jak by se oblékat neměl? Dříve či později vám ten váš prostě začne pít krev? Rozchod, případně rozvod je dnes, kdy se rozvádí každé druhé manželství, na jednom z předních míst v řešení partnerských konfliktů. Nepoučení nebo ranění vstupujeme do dalšího vztahu. Jakou může mít budoucnost?

INSPIRACE Č. 3 – Dejte si práci s hledáním toho dobrého. A o své vztahy se starejte. Rozmazlujte je, dělejte jim pomyšlení, překvapujte je a obohacujte. Když budete mít tohle na paměti, ty mršky chyby se nejspíš ani neobjeví. Vám se podaří vypěstovat zdravý, krásný a spokojený vztah, na který budete právem pyšná!

  • Image rozhodně není na nic!

Týká se nás všech – jde o obraz člověka na veřejnosti. Ten se snažíme mít dlouhou dobu co možná nejlepší. Pak přijdou děti, práce, nevyspání, rozchody a už si ani nevzpomenete, kdy začal být váš zadek o dost větší a prsa o dost povislejší než dřív. Štve vás to a hledáte viníka? Za vše může právě vaše tělo?

INSPIRACE Č. 4 – Najděte ty nejkrásnější partie vašeho těla, ty které máte ráda. Oči, vlasy, nohy, ruce… Pečujte o ně opět s láskou a dejte šanci i těm ostatním. Používejte rafinované oblečení až do té doby, dokud s nimi nebudete opět spokojena. Dnes už přece víme, že snižovat váhu nebolí. Kvalitní výživová poradkyně při vaší renesanci ženství rozhodně nesmí chybět.

  • Když ji nebudete používat, zaroste!

Řeč je o dutině ústní. Nebavíte se s ním, protože když přijde z práce, tak se s vámi taky nebaví? Představa, že si večer nepustíte televizi, je nesnesitelná? Udělejte to a poslechněte si to ticho. Vás oba by mohla napadnout řada témat, o kterých jste zatím neměli čas promluvit. Kam letos na dovolenou, jak se daří dětem ve škole, co jejich tenis… Umíte si představit, že by se tyhle původně tiché večery staly vašimi i jeho oblíbenými?

INSPIRACE Č. 5 – Jsou pryč ty doby, kdy bylo zakázáno mluvit u jídla. Využijte víkendové obědy k setkání s partnerem nebo celou rodinou a proberte všechna vaše trápení, představy a plány u kulatého stolu. Jsme jediní živočichové, kteří schopnost řeči mají, tak se jí dobrovolně nezbavujme.

Znát sebe sama, svou roli, míru sebevědomí a kvalitu vztahu, to je dobrý základ k tomu cítit se lépe. Pracovat na sobě vědomě, to už je jen krůček k tomu cítit se dokonale. Navíc změnu, po které toužíte, skutečně integrovat do vašeho každodenního života je možná to nejtěžší. Veronika Vinterová a její koučky k vaší „Renesanci ženství“ nepoužijí žádných kouzel a zaklínadel, a přece odbornou, systematickou, trpělivou a praxí ověřenou spoluprací získáte pocit spokojenosti už natrvalo!

Mohlo by vás také zajímat:

Autor: Monika Čermínová

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.