Sex a vztahy

7. září 2015 04:40

Lucie Průchová

Co na muže platí a čeho si zaručeně všimnou?

Zamotal vám hlavu mužský, na kterého nemůžete zapomenout, a chcete si pojistit úspěch tím, že ho přitáhnete k sobě do života na tu nejlákavější návnadu, aby se vám prostě chytil na udičku?

Připravili jsme si pro vás hitparádu opravdu efektivních tipů, co na muže platí. Vydejte se do ulic a popleťte hlavu sympaťákovi, co vám nedá spát. Noci po jeho boku totiž zaručeně neprospíte!

Učarujte mu!

Pokud na první schůzku vyrazíte v sebepřiléhavějším outfitu a nevypadne z vás ani hláska, skončí vaše naděje na romanci v rozpuku nezdarem. Prodejte všechny vaše ženské zbraně (a teď opravdu nemáme na mysli, abyste mu naservírovala všeříkající pohled na váš napěchovaný výstřih nebo na pekelně krátkou mini, odkud se mu naskytne výhled až do „Ameriky“, to vůbec ne), buďte zábavná, dejte najevo odvahu, nápad a tohle všechno proložte esencí svádění. Nenápadně se dotkněte jeho ruky při podávání jídelního lístku, setrvejte pohledem v tom jeho, mezitím co mu budete s nadšením líčit, jak jste se jako malá mohla utlouct po jahodových bonbonech.

Získat si pozornost muže (myslíme tu trvalejší) není jenom o sexy a vyzývavém vzhledu, je to o tom, abyste mu ukázala, že právě teď tráví čas s nejlepší ženskou široko daleko. On totiž pak bude chtít víc, než jen pár minut ve vaší společnosti.

Překvapte ho!

Pozvěte ho na nevšední půlnoční rande, třeba na záživnou strašidelnou prohlídku hradu s bílou paní. Báječně se pobavíte, můžete se k sobě zápalu strachu (naoko) tisknout a pak nemluvě o tom, že se naskýtá možnost vyrazit na romantickou procházku vlahou letní nocí. Buďte činorodá, nenuďte ho tím, že je vám všechno jedno, že nic nechcete nebo že nevíte, co podniknete. Plaťte za ženu, která mu rozzáří den či noc všemi barvami duhy, protože to, že je teď s vámi, znamená jediné: ostatní mu život vymalovaly (jenom) na černobílo. Postřeh: Navíc jeho myšlenky se budou ubírat tím nejlepším směrem, budou pořád o (u) vás.

Napínejte ho!

Když mu budete psát jednu SMSku za druhou a budete dychtivě sedět na mobilu, abyste náhodou neprošvihla jeho odpověď, opravdu si nijak významně nepomůžete, spíš si uškodíte. Neodepisujte mu hned, nepište mu za pár chvil, že vám schází, když to není ani deset minut, co jste se rozloučili. Dejte najevo váš zájem, ale nepřehánějte to.

Obejměte ho na rozloučenou o poznání intimněji, ale domů na večerní kafé (sex) ho prozatím ještě nezvěte. Buďte s ním v (tělesném) kontaktu, ale napínejte ho, bude až do poslední chvíle jako na trní z toho, co přijde. A jednou to opravdu přijde a bude to velké!

Kam pánové rádi stočí pohled?

– „Já mám slabost pro ženy s něžnými rysy a milým obličejem. A pokud se navíc taková kráska na mě usměje, jsem lapen,“ zdůrazňuje Jaroslav, co na něj platí.

– „Já ulítávám na pasu a širokých bocích, když má ženská užší pas a kypré boky, jsem připravený se s ní oženit. Zřejmě za to může podvědomé vědomí toho, že je ta dotyčná plodná a připravena na rodinu, a přesně s takovou ji chci i mít.“ Patrik

– „Říká se, že když chlap pohledem zamíří do výstřihu ženy, omládne. Já toto pravidlo poctivě dodržuji a řeknu vám, že je nádherný to, co tam pokaždé vidím.“ Lukáš

-len-

Sdílejte článek
Štítky Amerika

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.