Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Dámy, nezapomínejte na podpatky! Muže to neskutečně rajcuje!

Vysoké podpatky působí na většinu mužů jako lákavé afrodisiakum. Zkuste si nějaké botičky na podpatku obout a oblécz si krajkový korzet. Pokud byl váš sexuální život v poslední době trošku nuda, tohle pomůže na 100%.
Vydáno: 30.10.2015
Sex a podpatky, výborná kombinace!
Sex a podpatky, výborná kombinace! Autor: thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Některým mužům je úplně jedno, zda jste bosá, nebo obutá, jiní se ale po sexy botkách mohou doslova utlouct. Podpatky prodlužují nohy a působí i na hrdé držení těla – zcela přirozeně se narovnáte a lehce vystrčíte zadeček. Nezanedbatelné je i to, že působíme zranitelně, když kvůli vysokým podpatkům děláme jen opatrné malé krůčky.

Nebo můžeme působit jako dominy – např. ve vysokých lakovaných kozačkách nebo jezdeckých botách, ve kterých je navíc zastrčený bičík, kdykoliv připravený k použití…

Takové boty na sexuální hrátky by se ale neměly nosit nikam jinam (většinou to ani pořádně nejde), ať si je neušpiníte a nezničíte. Jsou vyrobené především na parádu.

Sexy obutí působí nejen na muže, ale i na jejich nositelky to má vliv, připadají si více přitažlivé a sexy – a oboustranné vzrušení je tu!

Holky málokdy něco nechají náhodě

Milostné polohy o vás hodně napoví! Kterou máte nejraději vy?

Sexuální kombinace

Nejatraktivnějšími barevnou volbou jsou boty sexuálních barev červené a černé. Vzrušující je i kombinace drsné kůže bot a smyslnost nahé kůže nohou. Ta bývá někdy umocněna punčochami, ať už různě vzorovanými nebo síťovanými.

Lodičky na jehlách nabízejí krásnou linii propnuté nohy, zatímco polokozačky upozorňují na ženské křivky lýtek.

Žena něžná, křehká a zranitelná – taková je japonská gejša ve svazovacích pantoflíčkách, baletka ve svých špičkovkách nebo Popelka, která čeká na svého prince. Ostatně, jde o nádherně smyslnou pohádkovou alegorii – Popelka ztratí v princově paláci svůj střevíček se všemi dalšími následky…

Kdo dává přednost ženám silným a dominantním, vybere si mezi botami se silnou platformou nebo kozačky, které končí téměř ve výšce podvazků…

Na sexuálním životě se vyplatí zapracovat.

20 věcí o sexu, které byste měla vědět dříve, než vám bude 40

I ženy jsou tím posedlé…

Spousta žen se také vzruší, když vidí nádherné boty. Většinou se ale tento akt odehrává před výlohou nějakého luxusního butiku. Sbírku bot má Céline Dion, Jennifer Lopez, ale i Lucie Bílá. Všimli jste si někdy, na jaké „chůdy“ se občas odváží?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama