zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Diana (33): Nepracuji, nechávám se vydržovat. A ostatní mi závidí

Diana (33): Nepracuji, nechávám se vydržovat. A ostatní mi závidí
Autor: iStock Diana (33): Nepracuji, nechávám se vydržovat. A ostatní mi závidí
cernanm , Vydáno: 31.08.2021
Všichni se honí za penězi, zato já jsem na to vyzrála. Lákám na udičky bohaté muže a mávám s nimi dle potřeby. A světe div se, funguje to.

reklama

Žiji si nad poměry, všichni kolem maximálně závidí a já si žiji jako princezna. Inu, kdo umí, ten umí. V opačném případě vám může akorát spadnout brada až na zem a jít spořádaně pro pár drobných do práce.

Věděla jsem jak na to už v dětství

Už jako malá holčička s vlnitými blond vlasy jsem si s rodiči dělala, co se mi zlíbilo. Na otce mi stačilo zamrkat vějíři dlouhých řas a všechno bylo odsouhlaseno. Máti byla proti, obávala se, že ze mě vyroste rozmazlená a sebestředná kráska. Jak řekla, tak se taky stalo. S takovou budoucností dojdu rozhodně dál než zakřiknutá puťka.

Ve škole jsem kdovíjak neexcelovala, ale stačilo mi si přisednout k tamní šprtce a bylo hotovo, pěkné známky se jenom hrnuly. Pokud někdo tvrdí, že jednoduché cesty a zkratky nikam nevedou, tak je to lež. Díky nim budete u cíle dřív než ostatní a ještě se nenadřete. Studium jsem flákala, nikdy mě to moc nebavilo, kdežto randění, chození na zábavy a nákupy, to bylo moje hobby, kterému jsem věrná dodnes.

Foto na přání autorky pouze ilustrační

Příběh Martiny (35): Životní lásku mi ukradla zlatokopka

Na co lásku, já raději peníze

O panenství jsem přišla v šestnácti s jedním klukem z bohaté rodiny. Ten jediný z celé školy si mě a moji pozornost zasloužil. O lásku tady pochopitelně nešlo, ale ta není na pořadu dne. Vlastně ani moc dobře nevím, co je vůbec zač. No, co. Z té se ještě nikdo nenajedl. V životě ctím jedno pravidlo, a to, že vždycky máte jedno, nebo druhé. A když to druhé převažuje nad tím prvním, není co řešit. Krásy sice dvakrát nepobral, ale peníze, ty mi voněly už tehdy. Pocházela jsem z poměrně nuzných poměrů, naši mi sice dopřáli mnohé, ale já směřovala mnohem výš a chtěla mnohem víc. Přát si to či ono ale nestačilo, a tak jsem šla svému snu o bohatství naproti s vytrvalostí buldoka. Vždycky jsem moc dobře znala svoji cenu.

Dnes si žiji v nádherném střešním bytě v centru Prahy, který mi koupil můj zazobaný, leč ženatý milenec. Dochází do našeho hnízdečka lásky dvakrát týdně, v prosinci spolu pravidelně lítáme do Karibiku, kde se účastní vyhlášeného golfového turnaje, zatímco já chytám bronz a popíjím míchané koktejly z prémiové karibského rumu s barevnými paraplíčky na vyhlášených plážích světa, a to samozřejmě všechno gratis. V únoru nás čeká plavba na zaoceánském parníku s jeho firemními mecenáši, kde drahému dělám doprovod. Pro informaci se plynně domluvím nejenom anglicky a německy, ale také španělsky. A že to byla dřina.:)

Ve skříni si hýčkám značkovou garderobu, boty, kabelky a samozřejmě i spodní prádlo. Značky, to je můj život, nic neznačkového bych si na sebe nikdy neoblékla. Možná jsem ve vás probudila vlnu závisti a kdovíčeho ještě. Pokud však chcete váš život změnit, máte tu možnost. Já pravidelně dřu v posilovně, už roky jsem neměla čokoládu a má večeře je pod taktovkou salátu. Někdo pracuje za hodinovou mzdu a já si vybrala, aby mi muži platili za moji exkluzivní společnost drahocennými dárky, luxusními dovolenými a já jim za to nabídnu své skvostné já. Vše je otázkou preferencí a osobního vkusu.

Proč život přežívat, když si ho lze užívat. Jděte do toho. Radím vám, vyspěte se s šéfem kvůli lepšímu místu, manipulujte s muži a chtějte ze všeho vytřískat maximum. 

Diana z Prahy

Zlatokopka versus fajn holka do nepohody! Která je na tom líp?

Zlatokopka versus fajn holka do nepohody! Která je na tom líp?

 

Co když sourozenecká láska přeroste v milenecký vztah?

Příběh Davida a Šárky: Dobře utajená láska

Bailey Sellers a její tatínek

PŘÍBĚH: Dceři přišly květiny od mrtvého otce 5 let po jeho smrti. Co jí vzkázal?

reklama

Související témata: dárky , sex za peníze , Sex , životní příběh , příběh čtenářky , zlatokopka

reklama

Přečtěte si také

reklama