Sex a vztahy

Aktualizováno 27. září 2022 18:05

Anna Kopečková

Jaký bude v posteli? Hodně toho prozradí jeho datum narození

Jaký bude v posteli? Hodně toho prozradí jeho datum narození. Kteří muži jsou tedy podle astrologie nejžhavější a kteří naopak v sexu zdrženlivější?

Zajímalo vás někdy, jakým způsobem může měsíc narození ovlivnit sexuální touhy? Možná na tom něco bude, ale na druhou stranu by bylo až příliš kruté odmítnout potenciálního partnera jenom proto, že přišel na svět v měsíci, jehož jedinci sexu údajně příliš neholdují.

Leden

Muži narození v lednu patří mezi jedny z nejvýstřednějších a nejujetějších. Pokud jde o ochotu experimentovat v posteli, společně s listopadovými a prosincovými se řadí mezi ty nejodvážnější. Jakmile je zaujmete, málokdy poleví, dokud nedosáhnou cíle a neskončí to živelným sexem leckdy i v neobvyklém prostředí.

Únor

Kdo se narodil v únoru, je v srdci dobrodruh, a to se promítá i v jeho sexualitě. Tito jedinci jsou velmi vášniví a odvážní, mají rádi inovace. A v mládí i co se týče partnerů. Každopádně je velmi těžké dostat se jim pod kůži, dokáží se totiž od všeho poměrně dobře distancovat. Neznamená to ale, že se o to nemůžete pokusit. Jen se připravte na to, že to bude oříšek.

Březen

Muži narození v březnu milují trávit čas v posteli. Sex je pro ně něco víc než jen spojení dvou těl. Má pro ně velký význam a prožívají ho velmi intenzivně, protože dávají v tu chvíli partnerovi úplně všechno, co mají. Často se jim stává, že povýší sex na novou úroveň spirituality. Milování s nimi je opravdovým zážitkem, na který nikdy nezapomenete.

Duben

Jaký bude sex s člověkem, který je díky svému termínu narození velmi nezávislý? Neskutečně žhavý, vášnivý a intenzivní, protože do toho dá naprosto všechno! Muži narození v dubnu jsou totiž ovládáni Marsem. Jejich zapálení a vzrušení je neuvěřitelné, ale bohužel jsou pak velmi brzo unaveni. Žádné „posexuální“ něžnosti proto od nich nečekejte.

Květen

Jedinci narození v květnu touží po pohodlném a smyslném sexu plném vřelých polibků a objetí. Milují samotný akt sexu jako takový. Touží se s vámi pomilovat v jemném saténovém povlečení v nádherně nazdobené místnosti. Ale ani povlečení z bavlny a pokoj zařízený v minimalistickém stylu pro ně nebude překážkou. Nejdůležitější totiž pro ně je blízký kontakt.

Červen

Červnoví muži chtějí vyzkoušet úplně každou pozici pod sluncem, co existuje, protože chtějí o všem všechno vědět. Nejsou sice tak náruživí jako muži narození v únoru, ale ve srovnání s ostatními se pořád udržují mezi těmi nejvášnivějšími. Pokud vám nevadí trochu ostřejší výrazy a sexuální narážky, pak budete s tímto člověkem na stejné vlně a skvěle si s ním pokecáte.

Červenec

Sex s jedinci narozenými v červenci musí mít hluboký citový podtext. Musí vám věřit a cítit se s vámi bezpečně. Jakmile se tak stane, udělají pro vás naprosto cokoliv, aby vás potěšili a viděli, že jste spokojená. Milují, když se mohou o někoho starat, když mohou někoho hýčkat, rozmazlovat ho a plnit mu všechno, co si přeje. To je to, co jim přináší uspokojení.

Srpen

U mužů narozených v srpnu hrozí v sexu dva extrémy. Jsou buď mimořádně sobečtí, nebo naopak velmi velkorysí a ohleduplní, že by se pro druhého rozkrájeli. V posteli nesnáší, když jim někdo říká, co mají při milování dělat. Tím by totiž jejich nemalé ego utrpělo obrovské šrámy. V tu chvíli jsou schopni se vším přestat a nechat vás v posteli samotnou.

Září

Tito muži jsou sice velmi vášniví, ale své emoce drží téměř vždycky pod kontrolou. Proto když dojde na sex, bude poměrně dlouho trvat, než si to začnou skutečně užívat naplno a dosáhnou hodně intenzivního orgasmu. Nenechte se odradit prvním neúspěchem. Dostat zářijové chlapy na lopatky a donutit je propuknout vášni, kterou v sobě dusí, chce trpělivost. Nejdřív se do vás totiž musí pořádně zamilovat.

Říjen

Romantické, ale zároveň vášnivé milování – to je idea sexu pro muže narozené v říjnu. Ve skutečnosti ale moc vášně nepobrali. Vždycky vám řeknou, co máte udělat a jak se přesně budete cítit. Vás to může rozparádit, jenže oni si pak najednou vzpomenou, že chtějí těsně před vyvrcholením zvolnit. Dají si s tím pěkně na čas, což občas může mít i své výhody. Jestli hledáte romantiku, říjnoví muži nezklamou. Začnou příjemným dvořením a zbytek už nejspíš tušíte.

Listopad

Jací jsou muži narození v listopadu? Ztělesnění vášně! Své partnery musejí ovládat, ale zároveň si přejí, aby se jich jejich partner taky plně zmocnil. Chtějí, aby to kolem nich jiskřilo, aby to byl hodně velký ohňostroj. Mají velmi jasnou představu o dokonalém a vášnivém sexu. Je pro ně důležité, aby se jejich představy maximálně naplnily.

Prosinec

Lidé narození v tomto měsíci jsou v posteli velmi kreativní. Vymýšlejí stále nové a nové polohy. Hodně rádi vytvářejí rozmanité příběhy, ve kterých hrají s partnerem každý nějakou zajímavou roli. Nevýhodou je, že je pro vás těžké dostat se jim pod kůži, více se s nimi propojit. Ale jistotou je, že vás s nimi bude sex moc bavit.

-šp-

Mohlo by vás ještě zajímat:

Sdílejte článek
Štítky postel sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.