Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Je nezávazný sex opravdu pro vás? Máte na to vlastně nervy?

Je vám spolu božsky a rozhodli jste se spolu stýkat jen a výhradně pro trochu toho božského sexu? Chápeme, že záruka intenzivních orgasmů je parádní záležitost, avšak tato ožehavá hra vás sice prvně rozpálí až až, ale později vás může láska nečekaně uvést v bolestivé zjištění.
Vydáno: 15.11.2017
Je nezávazný sex opravdu pro vás?
Autor: istock.com Je nezávazný sex opravdu pro vás?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A to, že vy jste se přece jenom do vašeho milence zbláznila jako naivní sedmnáctka. Co na tom, že je vám klidně přes třicet. Tato čarodějka totiž vchází bez vyzvání a dělá si s námi bohužel pro nás, co chce.

„Našla jsem si v nudném manželství mužského tzv. jenom na sex. Jenomže to jsem si nalhávala jen sama sobě a myslela si, jaká že to jsem hrdinka. Vydržela jsem to půl roku a pak se city draly na povrch s takovou intenzitou, že jsem málem zničila manželství a rodinu. Nakonec jsem dostala rozum a vyhlásila stopku, avšak na Vaška jsem zapomínala dobrý rok a stále z toho nejsem pořádně venku,“ svěřuje se čtenářka Darina (34). A dodává: „Že s dalšími muži už nikdy nechce udržovat vedlejší románek na tajňačku, protože se to pak stejně všichni dozvědí.“

Provozujte opravdu jenom ten sex

Pokud domluva zněla jasně a vy chcete jen pár přírazů spolu s hromadou touhy, zůstaňte u toho a pak za sebou rychle zabouchněte dveře. Nepovídejte si o tom, co trápí vás a naopak zase jeho. Zní to asi divně, ale po tom ani jednomu nic není. Tyto rozhovory totiž nutí otevřít si vzájemně duši a to je pak už blízko k tomu, aby se vaše srdce do toho dotyčného zbláznilo.

Ach ty city!

I když se budete natřikrát ujišťovat, že o nic nejde, tak věřte, že stejně půjde. Jeden nebo druhý prostě bude toužit po něčem dalším, co si stejně nemůžete vzájemně dát. Pokud cítíte, jak vám pro milence doutná srdce a máte v mysli chaos, zatáhněte za brzdu a dejte si sbohem, i když už jenom ta představa vás bolí a zařezává se vám hluboko do srdce. Později to bude ještě mnohem horší.

Zakažte si všechna láskyplná gesta

Kráčíte společně na večeři a máte sto chutí se držet za ruce, líbat se a se školáckou radostí se špičkovat? Tak na to rovnou zapomeňte. Jde vám jenom o sex, takže si zakažte tyto aktivity zaláskovaných, protože pak do lásky spadnete natotata. V soukromí se po sobě klidně sexuálně vrhněte, ale na veřejnosti buďte k sobě raději neteční. Nikdo nemusí vědět, že vám to společně v posteli tak ladí.

S kým jiným se scházíš?

Nejraději byste mu prolustrovala telefon, s kým si píše, a zda náhodou vám nezahýbá s nějakou další? Žárlivost ve vztahu založeném primárně na sexu nemá absolutně co dělat. Jasně, někdy se za tím vším skrývá jen naše pocuchané sebevědomí či ego, ale na druhou stranu možná žárlíte vlivem rozdivočených citů a emocí.

Výčitky

Pokud máte doma muže nebo partnera a navíc udržujete ryze milenecké vztahy, věřte tomu, že tohle je opravdu nejen, jak se říká, o kejhák, ale také o vaše nervy. S Davidem je vám sice po pátečním odpoledne božsky, ale jakmile uvidíte svého milého, jak se s láskou stará o vaše štěstí, tak on to sice nepochopí, ale vám potečou slzy dojetí proudem a v mysli vám vyroste černá komora s hromadou hořkých výčitek. A tu nezažehná jen tak někdo a něco.

Připravte se, že pro nezávazný sex budete muset mít minimálně srdce z kamene, kačení žaludek a nervy jako špagáty a stejně to nemusí klapnout.

Mohlo by vás také zajímat z oblasti lásky a sexu:

10 faktů, které možná nevíte o lásce a sexu

10 faktů, které možná nevíte o lásce a sexu

Sexting funguje skvěle, musí ale vyhovovat oběma partnerům

Sexting může váš vztah skvěle okořenit. Jak ale na něj?

Tohle se o sexu rozhodně vyplatí vědět!

Tohle se o sexu rozhodně vyplatí vědět!

Autor: LZ

Článek je zařazen v: láska, flirt, Sex, nezávazný sex
Reklama