Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Tohle se o sexu rozhodně vyplatí vědět!

Sex nás provází celým životem a je jenom na vás, zda této slastiplné jízdě řeknete ano, nebo ji přečkáte s případným hraným divadýlkem pro vašeho partnera. Pokud byste ráda patřila k těm, na které muži nedají dopustit a doslova po nich prahnou, pak čtěte dál a zkuste si vzít tyto postřehy k srdci.
Vydáno: 20.09.2017
Tohle se o sexu rozhodně vyplatí vědět!
Autor: istock.com Tohle se o sexu rozhodně vyplatí vědět!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pomohou vám totiž víc, než pak spílat na všechny světové strany, že ten grázl, mimo jiné několikátý v pořadí, sebral roha a vy jste zase sama jako kůl v plotě.

Tak jaký ten orgasmus vlastně prožít?

Většině žen spadne do klína ten klitoridální, zato ten vaginální se každé z nás nepoštěstí prožít. Klidně to vezměte zkratkou a hrajte si s vaším pahorkem lásky, protože u něj máte jistotu, že milování s partnerem vás přece jenom katapultuje do ráje. A vy tam prostě chcete. Tak si hlaďte klitoris, jemně ho masírujte a těšte se z té kanonády libých pocitů. Jakmile se ho naučíte procítit, zkuste přilákat i ten vaginální a rozhodně buďte trpělivá. On si pro vás jednou přijde, jen to musíte zkoušet.

Chybí vám v manželství sex a chcete milence?

Pak se porozhlédněte po někom, kdo je stejně jako vy okroužkovaný. Vybodněte se na single hřebečky a čerstvě rozvedené. Právě tito vám mohou poplést hlavu takovým způsobem, že vašemu manželství zazvoní umíráček. A tohle přece nechcete, že ne?!

Nebojte se o sexu mluvit Foto: Nebojte se o sexu mluvit, Foto: istock.com

Líbá jako nemehlo? Pak s ním do postele neskákejte

Je-li vám nepříjemný už samotný polibek s daným protějškem, nečekejte, že se to v posteli zlepší. Stejným stylem jako líbá, se s vámi i pomiluje. Zkušené ženy jistě budou přikyvovat na souhlas.

Sex je tu pro naše potěšení, tak s ním nechtějte obchodovat

Chcete nové kozačky nebo si udržet muže, a tak se mu prostě nastavíte s vědomím, že se vaše přání brzy nato vyplní? Boty i cokoliv jiného si kupte sama a nedoufejte v omyl, že dlouhodobý vztah vám bude fungovat jen na bázi vášně. Ze začátku vaší lásky určitě, ale později je to úplně o něčem jiném. O synchronizaci, kompromisech, důvěře a hlavně touze spolu vycházet a žít pod jednou střechou.

Masturbujte

Ve sprše, v ložnici, v obýváku bez ohledu na to, zda jste single či žijete na hromádce s někým. Masturbace je pro naši sexualitu zcela zásadní. Navozuje kontakt s našim ženstvím, informuje nás o tom, jak to máme rádi a především posiluje chuť na sex. Když jste sexuálně činná, vaše chutě stoupají a platí to samozřejmě i obráceně.

PŘEČTĚTE SI: EROTICKÉ POMŮCKY, KTERÉ MUSÍTE VYZKOUŠET

Mějte náskok

Rozhodně nečekejte na padesátku se zaváděním venušiných kuliček a začněte nejlépe ještě dnes. Posilují totiž vaginální svaly, bojují proti inkontinenci a právě díky „vycvičenému“ lůnu můžete vašeho muže doslova a do písmene vyždímat už jenom tím, že během styku zatnete svaly a v pravidelném rytmu je zase uvolníte. Počítejte s tím, že bude blahem bez sebe.

Dopřejte mu orální stimulaci

Nemusíte mít nadšení snad pro všechny milostné praktiky, to vůbec ne. Ráda byste se v sexu ale vytáhla? Tak pak ho udělejte pusou. Pro muže orální dráždění představuje něco jako vstup do jiné dimenze. Koukejte se mu během laskání penisu do očí, sem tam si přitom zasténejte a hlavně měňte své portfolio ústní a ruční práce, ať vaše doteky nemůže předpovídat.

Mohlo by vás také zajímat z oblasti erotiky:

Kdepak to je?

G bod: Víte, kde ho máte? Mapa pokladu přiložena

Kdy si užijete ten nejlepší sex?

Kdy si užijete ten nejlepší sex? Prozradíme vám to!

Někdy nechce jeden, někdy dokonce oba

Manželství bez sexu: Může vydržet, nebo ne?

autor: LZ

Článek je zařazen v: vztahy, masturbace, erotika, Sex
Reklama