Sex a vztahy

21. července 2015 04:20

Lucie Průchová

K těmto věcem se vyplatí mít přístup jako chlap. Budete mít snazší život!

Prodíráte se džunglí života tak nějak ztěžka? Máte plnou hlavu starostí (mnohdy zbytečných), čekáte na lásku, která ne a ne přijít, do toho jste v zrcadle objevila první vrásku a viditelný náznak celulitidy, a aby toho nebylo málo, vaše mladší sestra je už vdaná?

Poradíme vám, jak z vašeho života vytěsnit starosti a navíc přidáme návod, jak si ho užít. Dejte vašemu životu přívlastek jednoduše báječný!

Jste pořád single? No a co!

Snažíte se sebevíc splašit chlapa a v MHD se proto usmíváte na každého, kdo by mohl být vašim novým, potencionálním partnerem? Úsměv rozhodně nic nezkazí, právě naopak, ale přestaňte tlačit na pilu. Ve výsledku všechny mužské vaše křečovitost a nátlak odradí. Usmívejte se na muže z ryze prostého důvodu, protože je vám třeba daný dotyčný sympatický, nebo zaveďte nenuceně řeč v čekárně u vašeho praktika a vykašlete se na to, abyste z něj pokaždé vymámila číslo a spíše se zdokonalujte ve flirtu a seznamování obecně, navíc takový nezávazný pokec vám zpříjemní den. U lásky totiž platí jedna zásada naprosto dokonale. Čím víc budete o lásku usilovat a nahánět ji po všech čertech, tím víc se vám bude vyhýbat.

„S tímto můžu jedině souhlasit, protože na všechny chlapy úplně antieroticky působí ženská, která chce mermomocí zahájit vztah. Není lepší se na to vykašlat, žít víc v pohodě a čekat, co nám osud přinese?! Každý normálně smýšlející chlap dá od ženské, co je v křeči, ruce pryč,“ říká Martin (40).

Všechny kamarádky jsou vdané? Jejich chyba! Vy si užívejte, dokud můžete!

Nikde se nenajde chlap, co by si vyčítal, že ještě není sám ženatý, i když jeho kumpáni už mají doma své zákonité ženušky. Právě naopak, než k tomu dojde, dokáže si užít každou minutu své volnosti a touto schopností bychom se my ženy měly jedině inspirovat.

Bude z toho románku něco víc?

Vadí vám, že nevíte, na čem jste a stále na milého dorážíte? Schovejte zbraně nátlaku a užívejte si to hezké, co mezi vámi je. Žijte víc přítomností a neřešte budoucnost za každou cenu, když jste s tím nejúžasnější mužským teprve několik měsíců či nedej bože týdnů. Když svůj nátlak ukočírujete, probudíte v něm potřebu být s vámi co možná nejvíc, a jedině tato strategie vám přinese úspěch. A pokud z toho nakonec nic nebude, tak jste si přece nadpozemsky užívala a budete mít nač vzpomínat. V penzi se tak k tomuto románku alespoň v myšlenkách několikrát vrátíte a během toho vám bude hrát šibalský úsměv na tváři.

Pár rad na závěr!

  • Přestaňte plkat o druhých, jak nemožně je zase oblečená vaše (ne)milá kolegyně a zaměřte se víc na svůj život. Když se pomluvy vytratí z vašich všedních dní, budete víc nad věcí a pánové vám budou zobat z ruky.
  • Poručte si v restauraci kalorický steak s hranolky a zblajzněte ho konečně bez výčitek. Uvidíte, že vám poté bude mnohem líp chutnat! Zdravý životní styl je jedna věc, ale pro jednou se určitě svět nezboří. Navíc tento postup zopakujte klidně i na prvním rande. Zeleninový salát si opravdu neobjednávejte. Vy totiž máte apetit, nejen co se týká jídla, ale i sexu.

-lz

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.