Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

K těmto věcem se vyplatí mít přístup jako chlap. Budete mít snazší život!

Prodíráte se džunglí života tak nějak ztěžka? Máte plnou hlavu starostí (mnohdy zbytečných), čekáte na lásku, která ne a ne přijít, do toho jste v zrcadle objevila první vrásku a viditelný náznak celulitidy, a aby toho nebylo málo, vaše mladší sestra je už vdaná?
Vydáno: 21.07.2015
Zkus být na chvíli chlapem!
Zkus být na chvíli chlapem! Autor: ilustrační foto/thinkstockphotos.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poradíme vám, jak z vašeho života vytěsnit starosti a navíc přidáme návod, jak si ho užít. Dejte vašemu životu přívlastek jednoduše báječný!

Jste pořád single? No a co!

Snažíte se sebevíc splašit chlapa a v MHD se proto usmíváte na každého, kdo by mohl být vašim novým, potencionálním partnerem? Úsměv rozhodně nic nezkazí, právě naopak, ale přestaňte tlačit na pilu. Ve výsledku všechny mužské vaše křečovitost a nátlak odradí. Usmívejte se na muže z ryze prostého důvodu, protože je vám třeba daný dotyčný sympatický, nebo zaveďte nenuceně řeč v čekárně u vašeho praktika a vykašlete se na to, abyste z něj pokaždé vymámila číslo a spíše se zdokonalujte ve flirtu a seznamování obecně, navíc takový nezávazný pokec vám zpříjemní den. U lásky totiž platí jedna zásada naprosto dokonale. Čím víc budete o lásku usilovat a nahánět ji po všech čertech, tím víc se vám bude vyhýbat.

Když požádáte o pomoc seznamovací agenturu, neznamená to ještě, že vám určitě najde vhodného partnera Foto:

„S tímto můžu jedině souhlasit, protože na všechny chlapy úplně antieroticky působí ženská, která chce mermomocí zahájit vztah. Není lepší se na to vykašlat, žít víc v pohodě a čekat, co nám osud přinese?! Každý normálně smýšlející chlap dá od ženské, co je v křeči, ruce pryč,“ říká Martin (40).

Zkus být na chvíli chlapem! - Obrázek 1 Foto:

Všechny kamarádky jsou vdané? Jejich chyba! Vy si užívejte, dokud můžete!

Nikde se nenajde chlap, co by si vyčítal, že ještě není sám ženatý, i když jeho kumpáni už mají doma své zákonité ženušky. Právě naopak, než k tomu dojde, dokáže si užít každou minutu své volnosti a touto schopností bychom se my ženy měly jedině inspirovat.

I v tom nejšťastnějším vztahu přijdou problémy. Jde o to je ustát a umět spolu zestárnout

Patent na šťastný vztah: Známe ho od babiček!

 

Bude z toho románku něco víc?

Vadí vám, že nevíte, na čem jste a stále na milého dorážíte? Schovejte zbraně nátlaku a užívejte si to hezké, co mezi vámi je. Žijte víc přítomností a neřešte budoucnost za každou cenu, když jste s tím nejúžasnější mužským teprve několik měsíců či nedej bože týdnů. Když svůj nátlak ukočírujete, probudíte v něm potřebu být s vámi co možná nejvíc, a jedině tato strategie vám přinese úspěch. A pokud z toho nakonec nic nebude, tak jste si přece nadpozemsky užívala a budete mít nač vzpomínat. V penzi se tak k tomuto románku alespoň v myšlenkách několikrát vrátíte a během toho vám bude hrát šibalský úsměv na tváři.

Taková to byla láska! Foto:

 

Pár rad na závěr!

  • Přestaňte plkat o druhých, jak nemožně je zase oblečená vaše (ne)milá kolegyně a zaměřte se víc na svůj život. Když se pomluvy vytratí z vašich všedních dní, budete víc nad věcí a pánové vám budou zobat z ruky.
  • Poručte si v restauraci kalorický steak s hranolky a zblajzněte ho konečně bez výčitek. Uvidíte, že vám poté bude mnohem líp chutnat! Zdravý životní styl je jedna věc, ale pro jednou se určitě svět nezboří. Navíc tento postup zopakujte klidně i na prvním rande. Zeleninový salát si opravdu neobjednávejte. Vy totiž máte apetit, nejen co se týká jídla, ale i sexu.

-lz

Někteří muži se svatbě vyhýbají záměrně, někteří jen nenašli tu pravou

SVATBA: Co si o ní muži skutečně myslí a proč se jí někteří vyhýbají?


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama