Když vás láká ženáč

Dostal vás svým šarmem, rošťáckým pohledem, byl pozorný, zásoboval vás vtipy. Všechno to vypadalo na to, že máte co do činění s panem Dokonalým. Jenže pak jste zjistila, že jednu vadu na kráse přece jen má. Zákonitou manželku! Má vůbec cenu usilovat o okroužkovaného samce?

Nebude s vámi pořád

I když za vámi tu a tam dorazí, většinou to nebude nijak na dlouho. Užijete si božský sex, prohodíte pár slov a než si na jeho přítomnost stihnete zvyknout, zapadnou za ním dveře. Vaše schůzky mohou být sice vášnivé, až se vám z toho zatočí hlava, můžete dostat hromadu krásných dárků, ale ty budou pouze náplastí na to, že právě teď není s vámi. Luxusní prádelko a třpytivé šperky vůbec nejsou k zahození, ale ve chvíli, kdy budete tesknit a on vám típne telefon, protože je přece doma s rodinou, vás sebedražší dary prostě nepohladí.

Ale na druhou stranu z toho můžete i mnohé vytěžit. Můžete se věnovat sama sobě, dřít na kariérním postupu a když bude s vámi, tak spolu strávíte fajn večer nebo prodloužený víkend a zase se budete moci vrátit do zajetých kolejí. Pokud vám tento model bude vyhovovat, tak si možná budete takový vztah pochvalovat. Nevyplácí se ale takovým mužům zcela podlehnout. Je nutné mít pod kontrolou city, jinak můžete začít trpět.

Nedůvěra, výčitky, žárlivost a nakonec budete za tu největší mrchu právě vy

Sice si stěžuje na manželku, jak je podrážděná, nepříjemná a abnormálně nepřitažlivá, ale co když vás tak trochu krmí a vy mu to baštíte i s navijákem? Ano, to, co vám říká, může být pravda, ale stejně tak nemusí. Červík pochybností ve vás bude hlodat s ještě větší intenzitou a vy ho budete mít potřebu kontrolovat a bombardovat SMS zprávami, na které vám stejně neodpoví hned.

V případě, že vás po večerech takový ženáč navštěvuje a ve vás začíná bobtnat žárlivost, zařaďte zpátečku. On se s největší pravděpodobností stejně nerozvede a kdyby to náhodou prasklo, vás bude okolí považovat za tu špatnou. Byla jste to totiž vy, kdo svedl spořádaného otce a manžela v jednom. Jste připravená tomu čelit?

Co vlastně od takového románku čekáte?

Ze začátku jste s ním, protože je vám spolu skvěle. Sex s ním je báječný a navíc vám pokaždé spolehlivě zvedne sebevědomí. Ale co dál? On zřejmě rád na chvíli uteče ze stereotypního manželství, ale pokaždé se zase vrátí. Tento chlápek vám může nabídnout jen nádherné intimní chvilky a dobrodružství, když se budete skrývat v hodinovém hotelu nebo v zapadlé kavárně daleko za městem.

Pokud sexuální přitažlivost vystřídá láska a zamilovanost, zbude vám v srdci i mysli pěkně hořká stopa. Vy jste totiž až ta druhá. Pokud mu tedy neřeknete: A dost!

len

Sdílejte článek
Štítky krása žárlivost sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.