Sex a vztahy

1. července 2017 07:30

Martina Čerňanská

Které ženské činnosti považují muži za asexuální?

Léto ťuká na dveře, možná že čekáte na tu pravou letní lásku, doufáte, že se konečně objeví TEN muž, vaše spřízněná duše. Jste-li připravena na vážnou známost, měla byste vědět nejen to, jak svého vyvoleného zaujmout, ale v neposlední řadě i to, kterých činností se aspoň ze začátku raději vyvarovat.

Dokud se chodí jen na rande, vše bývá v pořádku. Váš protějšek vás totiž vídá nalíčenou, nádherně učesanou, pečlivě oblečenou, navoněnou tím nejlepším, co máte po ruce. Kamenem úrazu se však může stát společné bydlení. Na které činnosti si raději dát pozor?

1. Vytírání podlah

Čistota půl zdraví, o tom netřeba diskutovat. Je chvályhodné, že pokud už se svým vyvoleným bydlíte či ho do svého království často zvete, dbáte na to, aby byl celý příbytek jako z cukru. Radíme však zpočátku drhnout podlahové krytiny v době, kdy váš miláček není doma. Muži si nezřídka stěžují na to, že při úklidu se jejich bohyně znepokojivě mění. Nelíbí se jim, když se kráska oblékne do neforemných tepláků, beztvaré haleny a „ozbrojí se“ hadrem na koštěti. A vytírat v luxusních minišatech a se střevíčky na vysokých podpatcích by se vám logicky asi nechtělo, že ne?

2. Práce na zahrádce

Ženy milují květiny. Je krásné květiny dostávat, ale možná ještě mnohem krásnější je mít jich plnou zahradu a aktivně se podílet na jejich pěstování a zalévání. Ženy rády zahradničí, v pubertě většinou ještě ne, ale později tomu propadnou skoro všechny. Stačí zahrádka malá jako dlaň, hlavně že se tam vejde pár keříků růží, pomněnky, kosatce, zjara bledule, na podzim chryzantémy. Mějte však na paměti, že v průběhu zahradničení zpravidla sedíte v hlíně, oblečena do montérek, z jejichž důmyslně umístěných kapsiček trčí nejrůznější náčiní. To není ten nejlepší pohled pro mužské oko.

3. Vrtání, malování, natírání

Soběstačné ženy mají vysoké sebevědomí a samy ze sebe dobrý pocit. Když jim zrovna uteče partner, dokáží zvelebit byt či provést drobné opravy bez jeho pomoci. Ovšem pokud je miláček přítomen, možná bude taktičtější nechat to na něm. I v moderní době je pro ženu lepší, aby před svým milým zůstala ženou a nechovala se jako napůl chlap. I sebevětší kráska, když si schová všechny vlasy pod gumovou čapku, navlékne pracovní oděv a suverénně pochoduje po štaflích, budí zcela jistě respekt, ale nikoli zalíbení.

4. Naříkání u televize

Ano, přesně tak máme ve zvyku léčit si svoje „depky“. Sedíme u televize v pohodlném, ale nehezkém domácím oblečku, zíráme na romantický film, hlavní hrdina nám připadá daleko laskavější a chápavější než ten, koho máme doma, a pláčeme. Slzy si utíráme papírovými kapesníčky, které se válí všude kolem, ukusujeme čokoládu. A když si uvědomíme, kolik má kalorií, pláčeme ještě víc: „Ježíš, já budu tlustá!“ A muž si v duchu ohromeně říká: Tak tohle je opravdu ona, krásná víla, se kterou jsem se seznámil na tom luxusním večírku?

Mohlo by vás také zajímat:

autor: EM

Sdílejte článek
Štítky láska manželství Sex vztahy květiny televize zahradničení randění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.