Sex a vztahy

18. července 2017 06:00

Martina Čerňanská

Letní sex manuál Aneb když si chcete užít i někde jinde, než v posteli

Máte v plánu moře a tak vás víc než láká představa, že se pomilujete na pláž? Rozhodně čtěte dále, máme pro vás hromadu postřehů, která vám prožitek buďto znásobí, nebo pro vaše dobro raději vymluví.

Sex na pláži

Jasně, chápeme, že je sám o sobě lákavý až až. Ale v důsledku se vám může nepěkně vymstít. Za prvé zrovna jeho realizace dvakrát moc pohodlná není, a to i když máte pod sebou deku, nebo starou dobrou karimatku. Písek se totiž dostane kamkoliv a pokud zafouká větřík, tak se s chutí nalepí tam, kde je jen trochu vláhy. Striktně si milostné radovánky zakažte především v muslimských zemích, kde jsou tyto obscénnosti na veřejnosti trestány. Vzpomenout si při té příležitosti můžete třeba na film Sex ve městě 2, kde to na Samanthu také přišlo, avšak nakonec to dopadlo samozřejmě dobře, čemuž by tak nemuselo být ve vašem případě. Pokuty a napomenutí však můžete vyfasovat také u nás, v Evropě.

Pokud se ale tak jako tak nechcete nechat odradit a prožít nějaké to dobrodružství, vyvarujte se veřejným a příliš frekventovaným plážím a najděte si osamělé místečka. Máte v plánu si vypůjčit loď? Pak odjeďte do nějaké zapomenuté zátoky. V tomto případě hrozí mnohem menší riziko prozrazení. Pro případ znásobení intimity se navíc vybavte osuškou, nebo dekou, kterou přes vaše těla přehodíte v době akce. Při neplánovaném vyrušení se nebudete cítit tak nepříjemně.

Pokud se jedná o sex s tamním plavčíkem či barmanem, trvejte vždy na kondomu a na pláži s jeho nasazením kvůli částečkám písku zacházejte opatrně, ať není porušen. Jakmile bude po všem, ukliďte pozůstatky vaší vášně z pláže, nikdo nechce na pláži místo mušle natrefit na použitý prezervativ.

Mokrý sex ve vodě dvakrát mokrým nebude

Všude se o něm píše, avšak s realizací to také není dvakrát horké. Za vším totiž hledejte vodu, a to v případě moře tu slanou. Voda dokonale odplaví vaši vlhkost a přítomná sůl vysuší místa lásky. Nemluvě o tom, že s prezervativem si v moři příliš neškrtnete a vpády milého by vás mohly akorát bolet. Hrozí také protrhnutí, sesunutí kondomu a tak můžete hravě třeba i otěhotnět. Ale to ještě není všechno, v mořské vodě se navíc můžete dostat do křížku s medúzou, popřípadě během poskakování také s mořským ježkem. Tak se rozhodně mějte na pozoru.

V bazénu musíte počítat s obsahem chlóru a v rybníku zase s možnými bakteriemi či sinicemi, proto tady hrozí riziko zánětu či vaginální mykózy.

Dovolenkářský sex a hromada postřehů

Jedete s kamarádkami na dámskou jízdu a milého necháváte doma? Tak pozor, ať si z dovolené nepřivezete kromě opálení i černé svědomí. Bacha na přemíru drinků, to se pak hůře odolává svodům místních hřebců, kteří mají na turistky políčeno a berou je jako národní sport. Mějte s sebou vždy zásobu kondomů.

„Procestovala jsem spoustu zemí od těch evropských až po ty exotické. A myslím si, že evropští muži mají mnohem větší cit, co se týká samotného aktu. Měla jsem pletky s milencem v Tunisu, Egyptě a na Kubě a musím říct, že jsou to sobečtí divočáci. Možná jsem ale neměla štěstí na nějakého cíťu,“ svěřuje se čtenářka.

„Zaflirtujte si, nechejte se pozvat na drink, dostaňte pusu na tvář a ztraťte se z jeho dosahu. Dělám v Egyptě, v hotelu, a co si tam o nás povídají, vážně nechcete slyšet. Je na čase si trochu vylepšit reputaci,“ tvrdí Kamila.

Láká vás sex v autě, ale kvůli strachu z prozrazení se nedokáže uvolnit? A co takhle si to užít ve vašem autě a ve vaší garáži. Pro začátek je to rozhodně báječné, nemyslíte?

Vyrazili jste na houby a právě si na vás kromě plného košíku počíhala i rozkoš? Opřete se o vzrostlý kmen, vyšpulte zadeček a nechejte muže konat jeho práci.

Přečtěte si také:

autor: LZ

Uložit

Sdílejte článek
Štítky moře pláž nevěra Evropa Egypt Kuba Sex vztahy Tunis sex sex na pláži letní láska sex v autě Sex ve městě 2

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.